Koncert Karla Gotta

Česko, 2014, 100 min

Réžia:

Michael Čech

Karel Gott

Záznam koncertu najúspešnejšieho českého speváka všetkých čias Karla Gotta, ktorý sa konal 8. decembra 2014 v pražskej O2 Aréne. Na koncerte jeho najväčších hitov zaznejú všetky tie, ktoré sme si počas Karlovej päťdesiatpäťročnej speváckej kariéry najviac obľúbili, a mnohé ďalšie známe a nestarnúce hity svetovej popovej klasiky. (TV JOJ)

otík

Když Kája hned na začátku sestupuje za zvuků písně z Limonádového Joe z nebes dolů na pódium, je jasné, že nepůjde jen o takový obyčejný koncertík. A taky že ne - jde vlastně o výběr hlavně starých a pár nových písní. Karel vzpomíná na pár autorů, kteří mu hlavně psali texty nebo hudbu (Štaidl, Svoboda, ...). Velmi slušný zážitek i přes tv obrazovku. ()

BeranSon

Lidi můžou sedět, protože mají židle, ale oni raději stojí, tancují a zpívají - no to je sen!!! Kája je velký člověk a je to nepochybně jeden z nejúspěšnějších lidí a nebál bych se říct, že i vůbec nejoblíbenější Čech. Má můj velký respekt a uznání a tento koncert byl luxusní, sice jsem na něm nebyl, ale z televize tak působil. Každá píseň, její provedení, zazpívání, nástroje, prostě zážitek. Zkrátka a dobře - Karel Gott - 8/10 - ()

Šakal

„Když vás tu tak vidím, cítím, že mě zase potřebujete“... potřebujeme Karle! Doufám, že budete ještě dlouhou dobu plný sil, schopen rozdávat radost, protože až tu nebudete, zbude po Vás velké prázdno, které bude těžké zaplnit. Názory se můžou různit, ale jedno je neoddiskutovatelné. Karel byl, je a vždy bude, dokonalý profesionál a gentleman, ať už se ženou snídá, stokrát chválí čas, hledá démanty, učí se to zvládnout sám, odnaučuje se říkat ne, přislazuje si kávu, utěšuje plačící milenku, či sní o prvním líbání a prvních džínách. A byť, alespoň do doby, než někdo přijde s životodárným elixírem mládí, se nám těžko podaří, natrvalo vzepřít kalendáři, chtěl bych mít, mistře, i přes ty známky ve vaší tváři, v pětasedmdesáti letech, alespoň polovinu vašeho elánu. Zůstaňte, prosím, i nadále svůj. ()

zipacna

Ať si říká kdo chce co chce, Karel Gott je ten nejlepší. Alespoň pro mě. A nikdy jsem se nestyděl to přiznat, i když je mi třicet a údajně není pro mojí generaci moc "in". Koncert národního umělce, jemuž je letos sedmdesát pět let mě opět potěšil. Kája má stále páru i svoje kouzlo. Lidi, co hodnotí odpadem, moc nechápu. Když je to koncert Karla Gotta, proč na něj koukají, když tohoto zpěváka rádi nemají? :/ Ale to je úplně jedno. Zaplněná aréna mluvila za vše. ()

ostravak30

Možná je to trochu pocitová záležitost, ale Karel Gott je prostě Karel Gott. Ten nezklame. Jeho písně nestárnou a v roce 2014 byl ještě ve vrcholné formě. Zajímavá byla připravená scéna a nové písně jsem slyšel třeba jen zde a nikdy nikde od té doby. O jeho popularitě, ale i o tom, jak moc ho mají v úctě i známé osobnosti svědčí mj. i to, kolik se jich na koncertu sešlo a nenechal si takovou příležitost ujít. Také je kamera patřičně zvýrazňovala a kolikrát... ()