6 Ways to Die

• Austrália 6 Ways to Sundown (viac)

Wacoslav1

No to jsem se zase pustil do zajímavýho kousku. Neměl jsem ani šajnu o co v tomhle filmu jde. Nalákalo mě na něj zase jak už to tak bývá zvykem pár známých ksichtů v hlavních úlohách. A heč! Měl jsem dokonce i verzi z English titulky, tak aby byla nějaká sranda, tak jsem je protáhnul google překladačem a pravda místy mi z toho lezli pěkný patvary, ale šiklo se to, protože po rozjezdový svižný a celkem akční čtvrthodince ve který má mimochodem Sizemore asi úvodních 5 minut a pak chcípne se to všechno rozpadlo díky snaze udělat z toho hrozně zvláštní, hrozně neobvyklej, ukecanej a hlavně pekelně nudnej film kterej už jsem ke konci musel přetáčet. Jo a Vinnie Jones má asi 20 minut, ale nepředvede v nich zhola nic. Zbytečnost.10% ()

kaylin

Film, který si od začátku hraje na to, jak je zajímavý, jak je propracovaný a jak má béčkové herce, kteří jsou docela známý. Tady není struktura vůbec využita ku prospěchu, ale je to prostě jen podivné puzzle, které je nesmírně ukecané, téměř není akční a ani nenechá těm známějším jménům vyniknout. Přetvářka na schopnost natáčet film. ()