Kuchnia polska
Réžia:
Jacek BromskiScenár:
Jacek BromskiKamera:
Janusz GauerHudba:
Henri SerokaHrajú:
Piotr Machalica, Monika Świtaj, Halina Rowicka, Piotr Warszawski, Johan Leysen, Hilde Van Mieghem, Krzysztof Kolberger, Witold Pyrkosz, Krzysztof Stroiński, Bronisław Surmiak (viac)Hrajú
Piotr Machalica
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Monika Świtaj
Poľsko
Najlepšie seriály:
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Halina Rowicka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Warszawski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Johan Leysen
Belgicko
Najlepšie seriály:
Stratený (2014) (seriál)
Clara Shellerová (2005) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Hilde Van Mieghem
Belgicko
Najlepšie seriály:
Tabula rasa (2017) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Keizerky (2019) (seriál)
Krzysztof Kolberger
Poľsko
Witold Pyrkosz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Krzysztof Stroiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Archív smrti (1980) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Bronisław Surmiak
Poľsko
Krzysztof Stelmaszyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Viktor Proskurin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
12 stuljev (1977) (seriál)
TASS je splnomocnený vyhlásiť... (1984) (seriál)
Jerzy Molga
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Aleksander Kalinowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Zieliński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Tadeusz Falana
Poľsko
Najlepšie seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Arkadiusz Bazak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Aleksander Chochłow
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Marek Siudym
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)