Těsně před narozením korejského prince Wang Soa bylo předpovězeno, že princ způsobí v královské rodině krveprolití. Pouze osoba narozená v určité konstelaci hvězd může jeho krutý osud změnit. Při pronásledování nájemných vrahů, kteří zaútočili na jeho otce, se Wang So, který vyrůstal sám mimo královský palác, setká s mladou dívkou, která ho žádá, aby se s ní naoko oženil, aby se zbavila nechtěného ženicha. Dívkou není nikdo jiný než poslední balhaelská princezna Shin Yool, kterou málem zabili při narození, protože jí naopak bylo předpovězeno, že se stane světlem pro jiný národ. Po svatbě se princ vrací domů, kde se chystá jeho královská svatba s Yeo Won, která se narodila v konstelaci hvězd, jež zajistí, aby se Wang So stal korejským králem. (andiek05)

Pethushka

Byla spousta chvílí, kdy jsem byla nadšená, ale ke konci bohužel i pár těch, kdy mi děj začínal připadat natahovaný. Ty naštěstí nikdy netrvaly moc dlouho a spočítala bych je na jedné ruce. Jenže i to můj celkový dojem samozřejmě narušilo. Myslím, že nebudu jediná, komu přišlo, že ze začátku byl děj hravější a zápletky zajímavější. Ke konci už jsem tam ten zápal tolik necítila a místy se z toho stávala běžná tahanice o trůn. Nic to ale nemění na tom, že většina postav měla pěkně vypracované charaktery, které navíc procházely slušnými proměnami, a rozhodně to nebyla hra černých proti bílým. Kdybych měla rozebírat herecké kvality, bylo by to na hodně dlouho, protože za zmínku by stála minimálně třetina zúčastněných. Zkrátím to tedy a vytáhnu pouze jednu pochvalu, a to směrem k Lee Ha Nui. Ta ženská je neskutečná dáma! Nebo ji aspoň umí neskutečně zahrát... Silné 4* ()

Vavča

První polovina seriálu mě rozhodně zaujala a místy i uchvátila, vždyť se tady sešel těžký herecký kalibr, Jang Hyuk (byť mi vadí, že stejně jako ve Fated To Love You má jeho postava šílený smích a občas vidlácké chování), jako princi Wang Soo, Im Joo Hwan jako jeho bratr Wang Wook, i ostatní hrají více, než slušně v hlavních a vedlejších rolích. Ale příběh o pletichaření královských rodin a princů se dostává časem do módu břečka. Odlehčující a tzv. komická linie s crossdressingem jde taky do kopru, ach jo promarněný potenciál. Hezká hudba, výprava, slušné souboje, byť to série není nějak akční, ale nic výrazně povedeného, dobré řemeslo, snad se někdy dostanu k literární předloze. ()

ainny

Po Scarlet Heart se tohle hrozně špatně hodnotí. Je to jiný seriál, jiný příběh a stejně člověk musí srovnávat, protože tvůrci obou děl vycházeli ze stejných historických událostí. Nemá tu hloubku, Jang Hyukův Wang So není tak politováníhodný, ale... bylo to fajn. Bavilo mě na to koukat i překládat, takže jsem v podstatě spokojená, i když žádné kloudné hodnocení ze mě holt nevypadne. :^) ()

Zelilu007

Těžké, těžké tohle ohodnotit. Do takového 17. dílu mne to bavilo a moc se mi to líbilo. Potom se stane něco v mé hlavě a já to prostě nepotrebuji dokukat. Není nad další pěkný crossdresing, ale tentokrát mne něco na Jang hyukovi vadilo. Zato hlavní hrdinka a vlastne všechny vedlejší postavy jsem si oblibila. ()

lioncel

První dorama, u kterého mi ruply nervy a já nevydržel čekat na přeložení všech titulků .. prostě zaseknout se na 19. epizodě a nevědět dalších pár týdnů /možná měsíců(!), co a jak bude dál s Shin Yool, bylo nad mé síly, proto jsem použil automatický překlad volně dostupných pasujících maďarských titl - a ono to bylo místy občas i zábavné, místy ale také dost náročné, to přiznávám (teljesen szar!) .... Celý ten příběh se mi především díky hlavní představitelce Oh Yeon-Seo po celou dobu sledování moc líbil. Bylo tam samozřejmě ku pomoci i několik dalších sympatických hereckých výkonů / postav .. namátkou třeba Wang So, či Baek-Myo .. ale hlavně mnoho milých, nezapomenutelných romantických momentů a minimálně dva velmi slušné songy .. takže za mě - spokojenost a jak je mým zvykem odměnit dobrou práci: plný počet ***** ... Shin Yool / Oh Yeon-Seo .. Wang So / Jang Hyuk ()