Snímek zkoumá příběh Atheny (Rose Leslie), živořící tanečnice, která se snaží prosadit v Los Angeles. Athenin otec Jack (Ray Liotta) naruší její osamělý a izolovaný život, když ji požádá, aby se vrátila zpátky domů na Floridu a starala se o něho... Šokující zpráva – má rakovinu. Pečovat o Jacka je však pro Athenu stále náročnější. Dokonce natolik, že když je povolána zpátky do LA, kde na ni čeká největší taneční příležitost, kterou za svůj pětadvacetiletý život dostala, rozhodne se ji popadnout za pačesy. Následuje srdcervoucí cesta dospívání prošpikovaná četnými humornými a odlehčujícími okamžiky, jež upřímně vykresluje vztah mezi otcem a dcerou, který se i navzdory všem uštědřeným ranám vždycky dokáže znovu zacelit. (HBO Europe)

venedikt

Úplně mi nedošlo, že ta malá holčička je vlastně... , přitom celku prohlednutelné. Dobré herecké výkony, ale jakoby vše zamrzlo v čase. První pohyb a naděje je vlastně až v konci. Hanny Banny, dívka svobodného otce, bůhví od které matky, malá a nevinná, jím, otcem výchovávaná. Hořký to život, ale mohlo by to být horší. Takže zápletkou je komplikovaný otec, který ovšem svou dceru miluje i když podivně..vlastně ji trochu maří budoucnost, a komplikuje život, rád lidem hází klacky pod nohy, zůstala mu jen ona. Je to vlastně o lidech kteří mají sny, ale nejsou schopní se na nic soustředit. A o lidech, kteří druhým komplikují a maří sny, přestože je milujeme.. O lidech bez cíle, vážně tapajících něco v tom hmyzím světě třeba pro někoho znamenat. A na konci je láska, odpuštění, nebo smrt.. A vypořádat se s ní, ostatním blízkým jednoduché není. Posledních 10 minut stojí za to, občas se člověk i v té hořkosti a hustém vzduchu zasměje. J a skvělá hudba. Netradiční, zaujme. Zajímavější děje a dal bych 4* Závěrem je rozhodnutí a nové odhodlání. ()

kaylin

Líbí se mi, že tu Ray Liotta skutečně hraje, a tak tenhle snímek trochu nadhodnotím. Ale je to i tím, že se mi líbily postavy. Bohužel ty se nikam moc nevyvinou a my vlastně jen sledujeme, jak si procházejí nepříjemným obdobím života, jak se chtějí někam posunout, ale není moc kam. Postavy u mě ale dobré. ()

BOURQUE

Príbeh o porušenom vzťahu medzi otcom a dcérou. Odlišné osobnosti, odlišné problémy. Samotná koncepcia filmu ako aj herecká hra je na priemernej úrovni, ale potreboval by to viac emócií a ešte lepšie vykresľovanie charakterov. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()