Je načase niesť následky. (HBO Max)

ZeroCZ1233

Zpočátku se epizoda pohybovala na úrovni méně zajímavé akce jako minule, ale dramatická část to těžce převážila a jako závěr série to funguje výborně. Plynoucí příběhové oblouku dostaly konečné vysvětlení a bezprostředně racionální ukončení nekulhající na chybkách ve scénáři a ty zbylé byly navedeny k bezproblémovému pokračování v další sérii. Finální tribute scéna Fight Clubu všímavé diváky potěší a za tónů Mozkové poruchy z dílny Růžového Floyda nutí k orgasmickému vznášení ve vesmíru blaženosti. Btw, jestli skutečnost potitulkové scény je už jistě neměnná, tak budu velmi nasrán! ()

Martrix

Pokud máte rozporuplné pocity z nepříliš uspokojivého závěru...možná jste se přestali dívat, jakmile se rozběhly titulky. Pokud se podíváte na dvě potitulkové scény, bude to lepší. Bernard měl v této řadě prazvláštní roli a jeho linie mi připadala zcestná, ale nejspíš se dočkáme vysvětlení v další řadě. Údajně mají tvůrci nápad na šest řad...proč ne, pořád zbyly postavy, které mají co nabídnout . A já jsem rád. Protože i když je úroveň jednotlivých epizod kolísavá, pořád není ani jedna z nich průměrná. Nejsem tedy vysloveně zklamaný, ale trochu mě mrzí, že si tvůrci to nejlepší nenechali na konec. Byť finální pasáž s Dolores, kde vysvětluje svoje pohnutky...jsem rád, že tvůrci nezklouzli ke klasickým šablonám. PS: Zatím může tento seriál sloužit jako prequel pro Terminátoří univerzum a s trochou pomoci, klidně i pro to Blade runerovské...příznivci UI musí plesat. ()

Eleanor05

Je třeba si přiznat, že Westworld byla vždycky jenom nabubřelá blbost, do níž HBO nasolilo obrovské prachy na efekty v domnění, že našlo nástupce za končící Hru o trůny. Jenomže základ každého dobrého filmu nebo seriálu je vždycky scénář a s ním se Jonathan Nolan a Lisa Joy nevytáhli. Zbytek bych musela "kopírovat - volžit" z mých komentářů k předchozím sériím, tak jen dodám, že tvůrci vůbec netuší, co se bude dít v dalších dílech, postav jak na orloji a žádná není zajímavá, asi pět dějových linek, které nikam nesměřují, v každé sérii se pozmění žánr seriálu, zkrátka je to nezvládnuté... Pink Floydi, nicméně, vždycky dokážou vše zlepšit, takže za závěrečnou "Brain Damage" přidávám půl hvězdičky. :D ()

Remivsremi

Jedno velké pompézní nablýskané nic. Jak první sezóna byla do nejmenšího detailu promyšlená horská dráha zorchestrovaná pevnou rukou, tak ta třetí často utíkala do míst, kde zněla falešně, nudně, zbytečně a nuceně. Chvilku to chtělo vypadat jak Fight Club, potom jako Terminátor, ale nikdy se nedosáhlo plného potenciálu a do konce se spíše dopotácelo. ()

Trevor

Mladá sebavedomá ŽENA zničí Seracove elitné komando, vo výťahu prichádza hrozba v podobe 3 BIELYCH MUŽOV, na strane sebavedomej ŽENY ktorá zmení svet v ktorom všetko ovládajú peniaze sú spravodlivý AFROAMERIČAN a Hispánec...epizódam s rasistickým a genderovym podtextom vždy hodnotenie znižujem, čo je v tomto prípade možno aj trochu škoda ale je to zbytočné...Človeku je až ľúto scénaristov a ich prázdnych životov, ak seriál reflektuje čo i len tretinu ich názorov na ľudstvo. ()