Kto je vlastne James Delos? Opäť sa vydáme do minulosti, kde budeme svedkami Delosového tajného projektu, ktorý má na starosti mladý William. V súčasnosti potom sledujeme Williama, ktorý pokračuje vo Fordovej hre, ktorá sa značne vyostrí. Bernard sa zatiaľ snaží spomenúť na to, čo sa odohralo v tajnom laboratóriu. (HBO Max)

Martrix

Výborná epizoda, která dává zapomenout na ty předchozí, které se daly označit za minimálně rozporuplné. Pokud to bude tímto stylem pokračovat dál, velmi rád poupravím moje předchozí tvrzení, že zatím je vše jen na efekt. Dnes to mělo hloubku a pár scén bylo vysloveně skvělých. Ed Harris byl jednoznačně králem tohoto dílu a jeho postava narozdíl od Bernarda roste. ()

pethrik

Konečně jsme se posunuli od nesmyslného, dokola se opakujícího zabíjení a všeobecného masakru trochu víš. Dokonce to i vypadá, že Westworld začíná mít svoji hloubku a nebude jen dalším bezduchým a nudným počinem jako předchozí dva díly. Jsem rád, že je více prostoru věnováno Williamovi a jeho dosud skrytému charakteru. Konečně se nám více otevřela i Bernardova dějová linka, nyní pokračující s Elsie, která by mohla alespoň trochu oživit celý dosud spletitý příběh. Zatím nejlepší díl druhé série ()

ghatos

Zvláštní díl, který posouvá pohled na celý seriál trochu jiným směrem. Zatímco první série jede na efekt, tak tady se jde do větší (existenciální) hloubky. Seriál umí pracovat se zvědavostí, zároveň to však není nějaký extra strhující biják, ovšem stojí za to si na to dobré počkat. V tomhle díle se šlo dokonce do hororu...to si nechám líbit. 82%. ()

Trevor

Človeka asi najviac poteší, ak svoju predplatenú televíziu čas od času využije nato, aby využil videopožičovňu a pozrel si seriál, ktorého 4 časť nájde iba v anglickom jazyku, bez titulkov. Ako anglicky sa dorozumiem s menšími problémami asi všade, ale aby som si tak nadupaný diel s toľkými dôležitými dialógmi trúfol pozrieť iba v pôvodnom znení...Škoda dejovej línie bez Meave, pretože už som sa aj tešil na náznaky toho, že uvidíme aj iné svety. Niežeby dej vo Sweetwater a okolí stagnoval, to vôbec, ale takto diváka navnadiť a potom ho zase nechať čakať...aj preto to nie je za plný počet. ()

jackalsc

Takhle jsem si představoval epizody druhé série WW. První epizoda byla slušná, nastartovala ve mě ten těžce popsatelný WW pocit po shlédnutí jakékoliv epizody první série. Druhá a třetí epizoda byla katastrofa. Nemělo to vůbec nic společného s WW, ukázali nám jakýsí jiný park, který světe div se asi nikoho nezajímá. Dolores byla v první sérii jeden z hlavních tahounů, všechno to mysterično kolem ní dělalo tu pravou atmosféru. Zde zatím akorát prudí pod jménem Wyatt, vraždí každého kdo jí přijde pod ruku. Aneb jak udělat z trumfového esa bídnou postavu, která jen obtěžuje diváka neustálým stereotypem. Za mě teda prosím změnit kompletně charakter Dolores, nebo vyškrtnout z příběhu úplně. Bernardova linka je zajímavá a Ed Harris zase předvádí svá klasická čísla, jeho herecký výkon tak pasuje na postavu Man in the black, že po zbytek života asi bude pro mnohé muž v černém. Ta scéna kde v třetí epizodě vběhli vojáci s P-90 absolutně nekrytí do pevnosti byla ale naprosto otřesná a je to přesně ukázka jak by to opravdu nemělo vypadat. ()

• V této epizodě zazní skladba „Play with Fire“ od kapely Roling Stones. (Epistemolog)