Elsie a Stubbs míří ve snaze najít chybějící hostitele do hor. Teddymu je přidělen nový příběh o jeho původu, díky němuž se musí vydat po stopách nového viníka a nechat Dolores ve městě Sweetwater samotnou. Bernard vyšetřuje příčiny šílenství a halucinací u hostitelů. William objeví atrakci, kterou by rád vyzkoušel, a zatáhne k tomu i Logana. (HBO Europe)

Slasher

E03 režíroval Neil Marshall a zhruba od půlky stopáže už je to znát - zkrvavělo. Tajemný gang strašáků, nebožáci hnijící zaživa, řezání hlavy pilkou a podobně, ale přibývá i znepokojivých znamení, přičemž divák pořád nemá páru, co přesně je vlastně špatně a co se skrývá za hrozbou spiknutí. Pomalu, pomalinku se ale divák začíná orientovat a to se mi líbí. Jen ať nás krmí tak akorát aby nedošla trpělivost... “Evolution forged the entirety of sentient life in this world using only one tool: mistake.” ()

Wiikii

Zatím ještě dávám čtyři hvězdy, ale časová smyčka a nejistá příběhová cesta(která je stále v rozvoji) mě nutí už hodnocení snižovat a doufat v nějaký nový impuls, který je v tuto chvíli jen A. Hopkins, J. Wright a ten rozvíjející se příběh + zapojení psychologie. .... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

Anderton

K slovu sa viac dostáva romantická linka medzi "robotmi", pričom práve tie úvodzovky budú zrejme stále viac a viac postupom deja dôležitejšie. Ono totiž nám začína záležať viac na nich, ako na ľuďoch, pričom tí hrajú tak nejak druhú úlohu. Dozvieme sa tentokrát niečo z minulosti s jedným nepríjemným CGI omladením. Inak epizódu si užijú najviac chlapi, obdivujúci nežnú krásu Evan Rachel Wood, teda aspoň tak je v tomto seriáli prezentovaná jej postava a potom romantické ženské duše. Samozrejme sa toho rieši oveľa viac, pričom jedna dejová línia ma zaujala podstatne menej, ako tie ostatné. Ale tam zase uvidíme, čo ďalej. ()

MickeyStuma

Pomalé vyprávění se drží i třetího dílu, avšak po dějově stránce zajímavě. Příběhy v parku si žijí svým životem a opět něco odhalí. Od samotného stvořitele se dozvíme něco z historie parku. Chyby v programování jsou stále razantnější. Dokonce je vyzrazeno, že v několika případech úmyslně kvůli reálnějšímu chování. Inu, byť zoufale pomalu, začíná to mít ten správný šmrnc. Dostavuje se mírné napětí, které se tentokrát obešlo bez muže v černém v podání Eda Harrise. Taky se tu více filozofuje, takže konverzační části děje laiky nijak nenadchnout. ()

Sany33

Príbeh: Prehlbuje sa romantická linka medzi Dolores a Tedym. Ford nahrá Tedymu minulosť čím ho dostane do dosť nezávideniahodnej situácie. Prichádza prvý vzdor robota napriek naprogramovaným pravidlám. Prevedenie: Konečne sa dostávane aj do Bernardovho súkromia. Konečne sa odokrývajú Bernardove Mimikry a aj to prečo sa neotvára pred kolegami. Ford je stále viac tajomný a príbehu to svedčí. Scéna s Elsie je to, čo dodáva konečne seriálu gule. Osobne som zvedavá ako do toho celého zapadajú Logan a Will, tí týpci sú mi celkom sympatický. Pocity: Konečne sa mi prelínajú pozitívne pocity z reálneho sveta a aj z Westworldu. Osobne sa teším na ďalšiu časť a o tom by seriály mali byť. 78% ()

• V této epozodě se dozvíme, že jeden den strávený v parku přijde zájemce na 40 000 amerických dolarů. (HellFire)