Dáte si v takovou chvíli skleničku? (HBO Max)

Fearghast

Klidně to vystřílejte do poslední postavy, ale bylo by fajn, když se nemotalo v kruhu, neskákalo v čase jen proto, aby náhodou nebyl díl 40 místo 50ti minut a tvůrci se pak nemohli plácat po zádech, jak jsou strašně chytrý. Skutečně jsem si užil to, jak si naprali batoh plný zbraní a pak ho nechali v metru ... takže je v celku jasné, že v posledním díle se střílet moc nebude, protože nebude čím :-D ()

Anderton

S každou ďalšou epizódou je jasné, že štvorku treba vidieť ešte raz v celku. Ak nie priamo celý seriál znova, ale kto by mal na to čas. Postavy síce pobehujú sem tam, stále vedú dialógy, občas sa niekto s niekým pobije, ale smeruje to k prekvapivému záveru. Ťažko povedať, čo majú tvorcovia vymyslené pre samotné finále, keďže už siedma epizóda pôsobí ako koniec a zároveň návnada na ďalšiu sériu. ()

Martrix

Poskakování z umělého světa do simulací, do toho Dolores...a vědomí, že tvůrci plánují minimálně další jednu řadu... . Divák si nemůže být v případě Westworldu ničím jistý. Natož smrtí postav, které byly doteď klíčové. Ale kdo ví, šachy nikdy nekončí se všemi figurami na šachovnici. Je fajn, že je William opět v plné parádě...ten Bowie v závěru, byl plně na místě. Už se těším, až si celou řadu...seriál pustím v jednom kuse. Ta týdenní pauza dává paměti hodně zabrat. ()

kenkaku

Seriál jde s každou epizodou víc dolů. To že se kopíruje kde může (ta inspirace harvesterem - včetně zvuku - je nebetyčná) a scénář se v těch kličkách začíná ztrácet. Jako vážně odkazujete na druhou řadu? A ten poslední (rádoby) mind-fuck akorát vše zabil. Dolores není viděť? A jako s kým se celou dobu bavila? ()

muti

Posledná hra ktorá to celé ukončí , aký seriál taký order 66. Jeden plánoval, ďalší stlačil spúšť. Utopia končí a je načase opustiť mesto ako svet ľudí. One way or another. Ktorý klon stlačí posledný gombík bude jedno, stačí že to bude aspoň jeden z nich. ()

SimcaJB odpad!

Tak je online na HBO už předposlední díl. A dle mně i nejslabší z celého seriálu. Myslím, že si tvůrci připravují opravdový konec seriálu, když nám přinesli úplnou dějovou blbost, která zapříčiní smrt tolik oblíbených postav. Každou postavu, co prošla celým seriálem až do čtvrté sezóny mám svým způsobem rád. I přerod Dolores do Christiny se v celku povedl, ale předposlední díl, t. j. 39 z celkového počtu moje představy zničil. Nejdříve jsem na začátku sezóny čekal, že Christina bude úplně nová postava, ve které budeme sledovat její příběh, život, lásku. Nestalo se. S příchodem Bernarda jsem čekal, že se znovu vrátí schopný tvůrce, který umí pracovat s roboty, nestalo se. A samozřejmě Maeve, která celou cestu z Westworldu dokázala ujít nejvíce cesty k záchraně. Taky mně zklamala. A kdo všechno zemřel? No Dolores/Christina, Maeve a Bernard. Samozřejmě i Charlote a i původní William. Což jasně značí, že buďto nový seriál bude pokračovat úplně s novou sestavou, která se vrátí do zřícenin světa, nebo seriál posledním dílem končí. V předchozí sezónách jsme měli alespoň jasno v podtitulkové scéně, že se budou řešit nové problémy, a tak doufám, že se alespoň za 2 roky seriál ukončí rozumnou sezónou, která bude lepší než čtvrtá sezóna. Začneme tím, že není vyřešeno několik věcí z předchozích sezón, které by určitě stálo za přezkoumání v poslední páté sezóně Já si nevím ani rady, jak tuto epizodu hodnotit, ale bohužel pro mě to je nejslabší epizoda z celého seriálu. Jako kdyby byli tvůrci na drogách! 20 % ()