Buďte k sobě upřímní. (HBO Max)

SimcaJB

Už se nám blíží konec, ještě dva díly a dozvíme se jak to vlastně dopadne v N.Y. s roboty, hostiteli a lidmi. Tentokrát se vracíme do robotního města, kde skupina odpadlíků zachrání další výjimečnou, která se vzbouří proti robotímu systému. Sledujeme i dcerku Caleba, která ve svém odboji vede skupinu, která objevila Bernarda a objevila zničenou Maeve. Díl třetí z konce je výplňový. Nemusí každý den být velké překvapení, ale postupné odhalování světa probíhá. Lidský Caleb už je „na druhé“ straně a tak Charlote sleduje Calebovo chování, protože byl jedním z mála, kteří jejímu naprogramovanému chování (pomocí much) naprosto odolával. Robot Caleb v tomto dílu projde skoro očistou, aby se Charlote přesvědčila, co vlastně stojí za tím, že se jeho lidská (samozřejmě i robotí) stránka proti systému Charlote vzbouří. A co děla Bernard, ten pomáhá Calebově dceře (jmenuje se „C“) s oživením Maeve. C se dozví i kdo je zrádce a ke konci to samozřejmě skončí tím, že Maeve zdárně obživne. Pro mě tento díl je výplňový. Dozvídáme se neustále nové a nové věci, které nám přinesou hodně věco, co nás „možná“ čeká v posledních dílech.  Doufám, že se bude věnovat Christině, která si postupně uvědomuje, že její „spisovatelství“ není jen tak. Možná, že se v posledním díle promění Dolores, aby zachránila lidi, kdo ví. Proto tento díl hodnotím pouze 60 % ()

Martrix

Tentokrát byli tvůrci na diváka hodní snad až příliš. Calebův útěk byl z logiky věci jasný....to mohlo a možná i mělo této postavě dojít. A odhalení krysy...pokud taková drobnost způsobí její odhalení, nepochybně by se prozradila mnohem dřív. S dvojníky, kteří nemají vzpomínky originálů, je to s infiltrací dost ošemetné. Nu a pak je otázka, proč už dávno Frankie neodvezla k šéfce, která by si ušetřila trápení s tatíkem. Když přidám fakt, že se v této epizodě nic extra nestalo a následující se asi bude věnovat Dolores, je to trochu zklamání, protože závěr řady se blíží. ()

muti

Pohľad botov do myslenia ľudí aby zistili kde sa skrýva tajomstvo úspechu. Čo sa deje so strateným rajom v ktorom sú všetci naprogramovaní a nemajú slobodnú vôľu? Prečo sa rozhodujú ukončiť svoj život? Dali im ľudia akýsi bug? Táto časť pripomínala miestami sklučujúce twisty zo série Saw. Bernard je stále deus ex Machina, a la dr Strange, ten mi najmenej zapadá do celkového obrazu ()

otaburda odpad!

Viděl jsem všechny díly. Ať se na mě ale nikdo nezlobí. Něco tak stupidního a čím dál tím hůř technicky provedeného jsem ještě neviděl. Tvůrcům už zřejmě docházejí peníze, protože bílé výtvory jsou evidentně a na první pohled herci navlečení do gumových obleků. Jednotlivé scény, když si nevědí jak vyřešit, tak je prostě přeskočí, úplně stejně, jako když se Tom a Jerry rozplácnou o dveře a hned v další scéně už zase vesele peláší. Původní námět se vytrácí a zůstává jen neustálé zdůrazňování lásky a osobních vztahů a také moralizování. Ne, ne, ne - je to prach obyčejný odpad. Dokoukám to jen ze studijních důvodů. Jo a dialogy jsou vrchol všeho debilního. Všichni se chovají nelogicky a jako kreténi. Nemá to hlavu ani patu. Příliš noho dějových linek, nekompaktní, nekonzistentní a trapné a zdlouhavé. V podstatě se nic neděje. ()

Anderton

Pokiaľ Westworld v štvrtej sérii pripomína Matrix, tak v šiestej časti začína pripomínať Moon. Pokiaľ máte radi Aarona Pula, tak si ho tu skutočne užijete. A užije si aj on sám seba. V podstate rutinná epizóda ale na konci pripraví prekvapenie, na aké sme vo Westworlde zvyknutí, zistíme, kto je koho otec a podobne, mne to aspoň doteraz nedošlo, možno to bolo zrejmé od začiatku, respektíve spomenuté skôr. Mimochodom ak sa tešíte na Dolores, tak tentokrát sa jej dejovej línii úplne vyhneme. ()