Krvavé zjavenie

• Česko Krvavé zjevení (viac)

Policajný detektív Galban nájde svojho kolegu a blízkeho priateľa Cullena zavraždeného v metre. Pri love na zabijakov Galban nadobudne podozrenie, že jeho partner mohol byť zapojený do obchodovania s drogami a namočený v policajnej korupcii. V priebehu Galbanovho vyšetrovania postupne zavraždia každého, kto Cullena poznal. Čím bližšie sa Galban dostáva k odhaleniu pravdy, tým viac ho Cullenova manželka Janine (Mira Sorvinová) a poručík Galway (Christopher McDonald) presviedčajú, aby pátranie ukončil. Obávajú sa, že najnovšie zistenia ho môžu zdiskreditovať, ak odhalí korupciu na policajnom oddelení. Galbanova jediná stopa je Isabel De La Cruz (Ana de Armasová), mladá Hispánka, ktorá žije podľa svojich vnútorných zákonov. Detektív ju zatiaľ nechce kontaktovať, aby neohrozil jej život. Isabel prežíva mystické stavy pod vplyvom síl, ktoré nepochádzajú z tohto sveta. Tak ako Galban, aj ona sa zaoberá vlastnými démonmi z minulosti, ktoré ju môžu doviezť k poznaniu pravdy. (TV JOJ)

Rodriguez odpad!

Už od samého začátku jsem byl v rozpacích. Protože takový nesourodý slepenec jsem už hodně dlouho neviděl. Navíc kdo překládal, tak se evidentně neučil španělsky, protože tyto pasáže zůstaly jak si zapomenuty a to člověku moc na pozitivním smýšlení nepřidá. Po padesáti minutách jsem to vzdal, protože krom toho že tam "údajně" našli mrtvýho detektiva a toho že se kurvil se špatnou stranou, jsem nic jinýho z filmu nepobral! Hnus velebnosti! 0% ()

Milan25

Vsadil bych se, že letos už nic blbějšího neuvidím, a to máme teprve únor. Zkoprnělý Keanu se tváří, že řeší případ, ale ve skutečnosti nedělá ve filmu vůbec nic a na nic nepřijde. Španělská linie je totální blaf, a už po čtvrt hodině jsem si říkal "WTF?!". Ana de Armas je hezká, ale to je asi tak jediné plus filmu. Nazhle... ()

dalziel

Radšej železnú reťazú po guloch als. ŽRPG ako toto znovu pretrpieť. Upútavky v telke vyzerali celkom OK. No pravda nemohla byť vzdialenejšia skutočnosti. Nikdy více !!! Plne podporujem začleňovanie  hendikepovaných ľudí do spoločnosti ,ale duševne chorým ľuďom by vážne nemali dávať režírovať  hollywoodske filmy. ()

rublik05 odpad!

Keanu, Keanu, do čeho ses to, proboha, nechal uvrtat. Podle hodnocení a popisu jsem očekával leccos, ale takovou hrůzu jsem fakt nečekal. Naprosto zbytečný snímek, který diváka vyloženě unudí svým líným tempem a nulovou poutavostí, nehledě na otřesné výkony prakticky všech zúčastněných. Scénář nemá smysl nějak dlouze komentovat, prostě tragédie. Je to doslova 102 minut utrpení, musel jsem se hodně přemáhat, abych film dokoukal do konce. Děs běs, už nikdy víc. 0/10. ()

MadyDollar

Tak výbornej nápad takhle zpatlanej... Od začátku je to tak neskutečně nudný, že se na to ani dívat nedá. Bytost s bílou maskou byla výbornej mysteriózní prvek a dost zajímavej twist mohl zakončit krásnej film, kdyby to měl v rukou někdo schopnej. Snažili se furt dát nějakej charakterm postavám a dát ději nějakou pochmurnou atmosféru, ale nic z toho zkrátka nefungovalo. Asi nejvíc vyplejtvanej potenciál námětu, co jsem kdy viděl. ()