One Direction - Night Changes

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia, 2014

kingik odpad!

Až budu chtít být mocinky gay, zavolám Harryho Stylese, Liama Payna, Louis Tomlinsona a Niall Horana. A budu se moc těšit, jak mně vykolíkují řiť na své párty. Řeknu: "Ty vole, Nialle, ty jsi z Irska, jak je možné.........JÁÁÁÁÁU.......!" A nedořeknu, neb mně přistane v análu inkriminovaný kolík. Zbytek kapely stojící přede mnou mně zpívá unplug jejich "Night Changes". Řvu jak pominutý: "Kluci, ne, neblbněte, to je hrozný omyl, já ještě nechci!" Ale smělí hošani se jen zaculí a lámanou češtinou mně sdělí: "Ale chtyt boudeš." A perou mně to vesele dál až mně oči lezou z důlků a koule přehrávají jeden jejich hit za druhým. "Kluci, fakt mám důkazy, že se mně líbí holky", oponuji jim a snažím se oddálit zasvěcovací rituál, ale vše marné. Jen slyším, že jim právě nahradím chybějícího pátého člena kapely. Nejsem poctěn, že bych měl být povýšen pomocí strapíku, který mně co nevidět přistane v hubě. Řvu: "Kluci, vždyť já vaši hudbu miluji, tak to stopněte." Ale kdepak. Tohle dělají všem klukům, jak jsem se dozvěděl. Holky nechávají být, ale kluci si projdou peklem. Jejich hudba je hnusná, ale co teprve jejich praktiky. A proto odpad je jediným možným řešením, jak si uhájit prdel před náletem těchto nechutně teplých prskavek. 0% ()