Mike Tyson Mysteries

Animovaný / Komédia / Mysteriózny
USA, (2014–2020), 12 h 53 min (Minutáž: 11–21 min)

Hudba:

Jason Brandt

Mike Tyson, Norm MacDonald, Rachel Ramras, Jim Rash, Hugh Davidson, Timothy Brennen, Stephen Root, Jonathan Banks, Fred Armisen, Damon Jones (viac)

V tomto strašidelném i komediálním seriálu vysloužilý mistr v boxu Mike Tyson, jeho inteligentní adoptivní asijsko-americká dcera, přítel duch, který je gay a prokletý zvrácený středomořský mluvící holub, řeší společně divné záhady. (sator)

baclajean

Často treba chápať množstvo súvislostí, v jednej časti napríklad kto je Cormac McCarthy a čo napísal, a podobne, čo je taktiež skvelé, nielen to, že tento animovaný seriál pre dospelých je originálny a postavu si dabuje sám Mike. ()

sator

V tomto strašidelném i komediálním seriálu vysloužilý mistr v boxu Mike Tyson, jeho inteligentní adoptivní asijsko-americká dcera, přítel duch která je gay  a prokletý zvrácený středomořský mluvící holub, řeší společně divné záhady. ()

geklon

Nejde tuhle maximální slátaninu nemilovat. Spousta apsurdna. Spousta suchýho až nevtipnýho humoru, a nekonečno schovaných narážek a odkazů. ()

kockodan

I při mírné mentální retardaci (IQ 70-79, což je oficiálně potvrzené IQ Mike Tysona - google it! pokud mi nevěříš!) z vás kupodivu může být skvělý cameo voice over actor v totálně úletovém animáči! Takováto pohodová "inteligentní" oddechovka byla na našich přijímačích již dlouho zapotřebí! LOL! 100% ()

supEnoc

Geniálně vtipný. Mike si dělá srandu sám ze sebe jako good sport a Normův Pigeon je asi nejvtipnější cartoon postava v historii televize. ()