Je 25 let později a policejní detektiv Frank Washington je nucen znovu se spojit se svým dlouho odcizeným partnerem Joem Marshallem, aby vyšetřili sérii atentátů v případu s detaily, které si nikdy nedokázali představit. (Naruby)

RUSSELL odpad!

Deadly Sranec! Nemlich to samé, proč nemám rád filmy studia Asylum. Záměrná sračkovitost mi nevoní. Proto také těch opravdových „So Bad, It's Good“ perel, jako je první Samurai Cop, zas tak moc není. Jde o unikátní filmy, jejichž kouzlo a neumětelství nelze napodobit, a pokud je to sebeuvědomělé, tak je to automaticky v prdeli. Jediným kladem pak zůstává, že si hlavní herecké duo užilo po pár dekádách aspoň trošku té slávy a pozornosti, ale jinak na této nekoukatelné břečce s urážlivě otřesnou hudbou nevidím nic pozitivního. Protrpěl jsem to a pokud vznikne i trojka, tak ji vynechám. ()

misstake

Bojové umění Lexi Belle a Kayden Kross, herecký výkon Tommy Wiseaua a jen pouhý vzhled vystupujících kreatur - to je něco pro fanoušky filmového trashe. Tvůrci si naštěstí dobře uvědomují, že osmdesátky i devadesátky už dávno skončily, ale že retro podívanou vystavenou na jejich nejlepších základech praví fanoušci nepohrdnou a že nutným osvěžením správného béčka je kromě akce i pořádné vyprsení. ()

zelvicka. odpad!

Tak jsme se s ok pokusili po "Úžasném" Bulkovi a The Room nalézt opravdové filmové dno. Myslím, že nároční diváci si přijdou na své, protože to vypadá jako 94 minutový díl Darkplace. Zíral jsem, co se to na obrazovce děje. Strhnul bych hvězdičku za to, že Kayden Kross a Lexi Belle (což jsou herečky, o kterých jsem nikdy neslyšel) přestaly od půlky filmu dávat do hraní srdíčka. Na druhou stranu, hodnocení jsem nastavil takové, že už tu hvězdičku strhnout nemůžu. ()

Mr.Bulanek odpad!

Hrozné, bylo to ještě horší než předchozí díl. A to už je co říct. V ději jsem se neorientoval, hodně "hlavních" postav. A celé, mi to připadalo jak z produkce TV Nova, herci, dialogy. hudba možná dobrá, ale vůbec nepasovala ke scénám. Kamera se při bojových scénách nechutně třepala. Choreografii radši zmiňovat nebudu, žádná tam nebyla. Toto byl snad nejhorší film jaký jsem viděl. I u posledního dvojdílu, který jsem viděl na jeden zátah, Twilight čas ubíhal rychleji, než u tohoto skvostu. Viděl jsem už hodně sračkoidních filmů, ale tento je asi jeden z TOP, zlaté ASYLUM. ()

Goldbeater odpad!

Amir Shervan měl nad sebou zvláštní konstelaci hvězd, když točil Samurai Cop, podařilo se mu totiž neplánovaně stvořit fenomenálně špatný film, který má dnes širokou fandovskou základnu a u kterého se divák se smyslem pro humor musí bavit od začátku do konce. Navázat na takovou anomálii bylo zhola nemožné. Gregory Hatanaka se s tím po svém pokusil popasovat a natočil do devadesáti minut natažený nevkusný hudební videoklip, který sice vytáhl ze zapomnění nemalou část původního obsazení, ale jako celek je téměř nesledovatelný. K čemu je být uvědoměle špatný? To žádnou přidanou hodnotu nepřinese. Finále, v němž Tommy Wiseau zřejmě od režiséra dostal pokyn, ať si prostě žvatlá co ho napadne, že to bude nějak vtipný, je jedno z nejžalostnějších vyvrcholení a nejtrapnějších scén, co jsem v poslední době viděl. ()

• Ve scéně, kde se Joe (Matt Hannon) dívá dalekohledem z okna, tak v dalekohledu vidí příchod dvou skupin mužů. Tato scéna je vypůjčena z předchozího dílu. (Mr.Bulanek)
  • Na baru muž řekne Joemu (Matt Hannon), že ho viděl jako kluk v lese s někým bojovat, což je odkaz na závěrečný souboj z předchozího dílu, kde bojoval s Yamashitou (Robert Z'Dar). Joe však odpoví, že to nebyl on, ale maniac cop. Maniac Cop je série filmů, ve které hlavní roli ztvárnil právě Robert Z'Dar. (Mr.Bulanek)