Kráľovstvo Camelotu sa ocitá v dobe temna po smrti kráľa Artuša (Mark Griffin), žijúci vo vyhnanstve. Lancelotova pomoc by rytierom zároveň umožnila záchranu Lady Guinevery (Selina Giles) a čarodejníka Merlina (Andrew Jarvis). Keď rytieri presvedčia Lancelota o ušľachtilosti ich úmyslov, ten sa k nim pridá. Skupina sa spoločne vydáva v ústrety stoviek míľ prekážok, pascí a nepriateľov, aby našli spôsob, ako sa Morgane postaviť a obnoviť slávu Artušovho kráľovstva. (Incantator)

Jeoffrey odpad!

Jediný důvod, proč jsem si toto pustil byl, že jsem chtěl vědět, co mají sakra společného draci s králem Artušem. Vydržel jsem se dívat skoro polovinu filmu, ale bylo to utrpení a místy jsem se té trapnosti musel i smát. Šílené kostýmy, divná kamera, slabé vizuální efekty (snad až na toho draka) nesympatičtí herci a děsné herecké výkony ještě podtržené hrozným příběhem, při kterém se musí rytíři kulaté stolu v hrobech otáčet. Každopádně společnost Titan Global Entertainment se právě zařadila na můj list "vypnout hned jak uvidíš název" ke společnosti Asylum. ()

kaylin odpad!

Viděl jsem už pár opravdu hodně špatných filmů, ale tenhle je rozhodně na žebříčku hodně vysoko. Špatně je to od začátku, protože nikdo neměl snahu o věrohodnost, všichni jsou tam přihlouplí a tímhle chtějí prznit mou milovanou legendu o králi Artušovi. Nebo alespoň její pokračování. Blbý scénář, blbí herci, blbé všechno. ()

SeBig odpad!

Celých 70 minut čumim na nevýrazný držky, žbleptajíc různa souvětí, kterým jsem neměl ani chuť z nudy rozumět. Pak tam je nějakej plamínek za hradem a lítající omalovánka z photofiltru vystřižená. Pěkné. ()