Lassie - Nové dobrodružstvá

• Česko Lassie a kamarádi (viac)

Kdo by neměl rád generacemi oblíbenou kolii Lassie, která k nám nyní přichází jako protagonistka veselého a vtipného animovaného seriálu. Lassie je nejen chytrá a věrná, ale také je za všech okolností a s nasazením všech sil připravena ochránit Zoe, svou desetiletou velitelku. To přitom vůbec není lehký úkol, protože touha Zoe po dobrodružstvích je stejně veliká jako rozsáhlý národní park Grand Mountain, na jehož území obě naše hrdinky žijí. Zoe je chápavá a šikovná holčička s dobrým srdcem, a Lassie, protože rozumí dění v lidské duši i beze slov, je pro Zoe dokonalou kamarádkou. (TV Minimax)

Mallinali

Z hlediska ambicí  asi vrchol německé animované tvorby pro děti v posledních desetiletích. Ale paradoxně se ve všem tváří jako americký produkt, aby se ve své prumernosti prosadil. Pro německou tvorbu příznačné, kromě nádherného filmu  "Fany a pes" tam nic opravdu inspirativního a zajímavého v animaci drahnou dobu nevzniklo. Mají v ní podobny úhor jako v hudbě, ve které největší stát EU zachraňují kapely v cca důchodovém věku a DJ's z nočních klubů na Mallorce. ()

Krnac

7/10 - vzhľadom na cieľovku. Podarená animácia je v 2. sérii nahradená lacnou počítačovou 2D animáciou čo je škoda. Je to pomerne klasický animák v ktorom nehrá veľkú rolu časová linka ale skôr dej častí ako takých ktorý je dobre spravený, pútavý a napriek tomuto štýlu deja ani ako menšiemu ani keď som to videl teraz znovu mi nikdy neprišlo že by bolo vidno že by si informácie vymýšľali za chodu (niektoré detské seriáli to tak majú). ()

zelvopyr

To schéma každé epizody je nesnesitelné: 1) Děti se přinachomýtnou k nějaké naléhavé situaci. 2) Děti mají nápad, jak ji vyřešit. 3) Chvíli to vypadá, že to vyjde. 4) Děti se ocitnou v naprosto smrtelném nebezpečí. 5) Pes chytřejší než všechny dohromady to božím zázrakem vyřeší. 6) Otec přiletí vrtulníkem a děti pochválí, jak nezlobily. Ach jo. ()

zdeny99

Tahle Lassie je německý animovaný seriál s velice povedenou animací, která se bude menším dětem líbit. Také je plný různých zvířat. Vedle samotné Lassie je to modrý ptáček, mýval, medvídek, občas z lesa vyskočí jelen atd. Co se mi ale nelíbilo na samotném začátku, že Lassie již všichni znají. Čekal bych takový ten úvod, kdy bude představena, uvedena třeba převzetím do rodiny nebo něco podobného. Místo toho se v prvním díle řeší sledování modrého ptáčka a blížící se bouře. [31. hodnocení, 1. komentář, 60%] ()