Epizódy(11)
-
Rozterki i nadzieje (E01)
-
Smak ziemi (E02)
-
Dni coraz dłuższe (E03)
-
Kto ty jesteś człowieku (E04)
-
Dzień jak co dzień (E05)
-
Gdzie jest mój ojciec (E06)
-
Szelki przewodniczącego (E07)
-
Chwila szczerości (E08)
-
Powrót gospodarza (E09)
-
Czas niepokoju (E10)
-
Stan alarmowy (E11)
Hrajú
Ireneusz Kaskiewicz
Poľsko
Teresa Lipowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Zdzisław Kozień
Poľsko
Hanna Dunowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
DNA (2019) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Ryszard Kotys
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Józef Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
0:1 do polčasu (1969) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Zygmunt Malanowicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Z nasadením života (1968) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Zaliwski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Ewa Wencel
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Franciszek Trzeciak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Mieczysław Hryniewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Wirgiliusz Gryń
Poľsko
Marian Glinka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Artur Barciś
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Forst (2024) (seriál)
Roman Kłosowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jan Tesarz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Paweł Nowisz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Lech Sołuba
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Krasicki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Leonard Andrzejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Archív smrti (1980) (seriál)