Lady Gaga: Tajný svět

• USA Lady Gaga's Secret World
všetky plagáty
USA, 2012, 60 min

Lady Gaga

Podívejte se, jak si současná světová superstar vydobyla svou slávu, a zjistěte, proč její jméno stále zaplavuje novinové titulky. Mezinárodní hvězda Lady Gaga ve své hudbě odráží své nejniternější pocity i zkušenosti. Ve svých vystoupeních neustále posouvá hranice zábavy šílenými nápady, skandálními kostýmy a své fanoušky láskyplně nazývá „malými monstry". Tohle je její neuvěřitelný příběh doplněný o vzácné archivní záběry a rozhovory s jejími kolegy z branže. (Bontonfilm)

hrumsrt odpad!

"Její parfém má vonět po krvi a spermatu." Kdy se už Češi poučí, že dabovat přímou řeč v dokumentech je naprosté zlo! Žádná přidaná hodnota! To už i na wikipedii se dozvíte víc! V pohodě bych za 15 minut povídaní o ní řekl více zajímavějšího než tenhle film. Za tohle by se tvůrci ve spoustě ohledech měli stydět! Hlavním tématem je pořád její sexuální orientace, několikrát zmíní, že se otevřeně přiznává k bisexualitě. A co jako?! Taky bych byl bisexuální jako žena ;)! Kolik času se tady věnuje tomu, zda má Stefani penis (?!), kdy nakonec to stejně sestřelí nějaká hostující novinářka údajným tvrzením Gagy, že má moc krásnou vagínu. Tohle není dokument o Stefani, nýbrž dokument o lidech, kteří ji nechápou či velmi omezeni interpretují. Divíte se proč je tak oblíbená, proč je tak kontroverzní, ba dokonce proč dělá, to co dělá? Co takhle nechat mluvit ji! Nejslabší dokument o Stefani, jaký jsem viděl... Film o největší hudební ikoně 21. století a nezazní snad žádná její píseň. Jasně, proč taky, radši budu rozebírat vyvýšeninu v kostýmu nad rozkrokem! Jestli si to někdo pouští dneska, v roce 2021, prosím myslete! Chce se mi až brečet, jak strašně moc jste toho tady na ni naplivali, kolik sraček tady řešíte.. A shame, shame baby! Vysoce nedoporučuji... ()

zeromen odpad!

Tupá sračka na entou. Ukázky bohatě stačily. Proč naši vadní distributoři toto hovado u nás distributují když je tolik jiných výborných filmů které se kvůli takovým stračkám k nám nedostanou. Zamyslete se trochu víc. ()

jeany23

Překvapivě nezáživný dokument, z něhož se toho moc zajímavého nedozvíte. Nejvíc se tu řeší zpěvaččina orientace, opakují se tu stejné záběry a ani nezazní žádná její písnička (!). Nudaaaa. ()