Skupinka lidí bojuje o život ve městě zamořeném zombie. (Filmbox)

Ashar

V pondělí přijdu do práce a usednu k počítači. Koukám a mám prodělat další školení UTS. Tak jsem se do toho pustil s vervou a najednou narážím na jednu část, kde nás doslova školí, jak postupovat, když se na pracovišti objeví zombie! Dokonce i s videem. Říkám si a je to tady, jsme americká firma a amíci nás chtějí nakazit a snížit populaci v evropě. Snad už také vivinuli i ten zombrex. Škoda, že jsme se k bratrům rusům obrátili zády. Pošuk motorkář měl dobrou vizi, takový příkladný američan. ()

Morholt

V posledních letech sice vzniklo pár zajímavých a neotřelých zombie kousků, ale tenhle k nim určitě nepatří. Sice se snáží tvářit jinak, ale je to jen parta lidí, která se snaží uniknout ze zombie obklíčení, přičemž mají další nůž na krku v podobě armády, která chce nakažené vybombardovat a taky tu řádí banda motorkářů, která sem zabloudila z natáčení Šíleného Maxe. Nepotěšily ani samotné zombie, které jsou z čeledi mátohovitých a to dynamičnosti akce také příliš neprospívá. A konečně nefungovaly ani pokusy o černý humor, které vyznívaly až příliš křečovitě a do celkového konceptu se moc nehodily. Celkový zmar podtrhuje přepálená stopáž. Po Leprechaunovi jsem od Lipovskyho čekal trochu víc. 10% ()

VanTom

Na pohled profesionální zombie béčko se vzhledem k monotónnímu a neživému (ehm) obsahu nejvíc potýká s přiškrceným rozpočtem, poněvadž šíleným davovým masakrům stohlavých hord se ani nepřiblíží. Předlohu jsem si na vlastní gamepad neosahal, ale kromě tohoto si z recenzí na ni vybavuju jako základní herní mechaniku využívání veškerého haraburdí v prostředí a jeho kombinaci do absurdních smrtonosných udělátek, což filmaři snaživě zachycují i tady, ovšem opět omezeně. "Gore" porcování nemrtvých zabaví, to né že né, nikoliv už vážnější aspekty příběhu přepálené délkou. Lepší 2* ()

Flipnic

Tohle mne velmi mile překvapilo ... Znechucenej většinou nízkorozpočtovejch zombáren z posledních let a v podstatě i třetím dílem videohry, která mne vůbec nebavila a po 10 min jsem ji smazal z pc, jsem v tento film vůbec nevěřil,, že mne zaujme. No a on zaujal !! A to od samotnýho začátku až do konce. V podstatě nonstop akce, nic moc se tam neřeší, prostě pár hlavních hrdinů v dost levně vypadajícím prostředí (zapomeňte na nějakej načančanej vizual po vzoru full hd videohry ...), což ale nevadí, protože je furt na co se koukat. Navíc co se mi hrozně líbilo, tak že film se bere jakýmsi zvláštním způsobem vážně, čekal sem spíš "splatter-komedii" a kdepak. Je to dost vážnej a temnej film a humor je zde spíš dost černej a jen takovej odlehčenej a úsměvnej. Sám se sobě divím, jak zombárny už moc nemusím, tak tohle mi hrozně sedlo. 4/5. ()

Havaj8

Šíleně dlouhý, nudný, bez příběhu, bez pointy. Dokonce sem u toho poprvý i usnul než sem to vůbec dokoukal, což se mi u filmů moc nestává. Zombie tématika fajn, ale ne vždycky může zafungovat. Nejlepší scéna rozhodně ta úvodní, podle který se měl ubírat celej film. Do toho ty vsuvky ze studia plný blbejch keců. Sice se to zrovna amatérsky netvářilo, ale potenciál zazděnej. Když už nic jinýho, tak aspoň řezničina vším, co je po ruce s kapkou děje, ale bohužel to nemá daleko od odpadu. ()

• Dej filmu zachytáva udalosti, ktoré sa odohrali po skončení hry Dead Rising 2 a pred začiatkom Dead Rising 3. (beso74)
  • Při scéně ve skladu si můžeme všimnout, že jeden člen ze skupiny Logana (Rob Riggle) hraje hru "Dead Rising", podle které je film natočen. (sQelle)
  • Ještě než byl film natáčen, vznikla stejnojmenná hra na PC. (Safa Daniel)