Sidney a Dre se znají od dětství. Vždycky měli rádi muziku, hlavně hip-hop, a byli si tak blízcí, že se všichni divili, proč spolu vlastně nezačali chodit. Po dvaceti letech je Dre majitelem úspěšné gramofonové firmy a Sidney uznávaná novinářka, která píše do prestižního hudebního magazínu. Právě přechází z Los Angeles do New Yorku a tam se znovu setkává s kamarádem z dětství. Ten však má před svatbou s právničkou Reese a Sidney, i když také není sama, si položí otázku, kdo je opravdovou láskou jejího života a zda jí neproklouzne mezi prsty. (oficiálny text distribútora)

Charlinka

Myslím, že filmy by se měly koukat snad jen v originále. Film dostane často úplně jiný rozměr když se předabuje. Někdy je to dobře (jako v případě Fantomase) ale většinou se film stává s dabingem horší. S tímto filmem to je evidentně podobně. Zkoukla jsem ho v originále a možná že čtyři hvězdičky jsou moc, ale zkrátka tři mi přišly málo. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 6/10/// +příjemný romantický příběh, dobré postavy -trošičku rozvleklé a pomalé, malí prostor je věnován hudbě i když se to na první pohled tváří jako film o hudbě/// Asi nenadchne, ale snad ani neurazí. Je to takový čistý průměr, který mě však upoutal a dal se sledovat./// Celkem 60%/// ()

Kamca_

Ani jsem nečekala, že to bude tak hodně dobrý. Mile mě to překvapilo a chvílema to bylo i na čtyři hvězdičky, ale nakonec dám jen hodně povedený tři. Námět mi trochu připomínal film Jak ukrást nevěstu, ale bylo to celý akorát opačně. I když je to celkem ohraný námět, tak mě se pořád líbí. A hudba byla taky hodně zajímavá, i když hip hop moc nemusím. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 5. října 2002 na Mezinárodním filmovém festivalu v Chicagu (Illinois, USA). (BMW12)
  • Natáčelo se v New York City (New York, USA). (BMW12)