Bad Kids of Crestview Academy

• USA Where the Bad Kids Go (neoficiálny názov) (viac)

Po škole se sejde různorodá skupinka spolužáků, kteří si musí odpykat svůj trest. Do knihovny se nemohou dostat, a tak se začnou potulovat po škole. Mezitím zmizí učitelka a školník je taky nějaký "divný". Jenže studentů začne ubývat a mrtvol přibývat. Kdo si libuje v zabíjení studentů? A je nakonec opravdu vrahem školník, nebo je to celé poněkud jinak? (Rodriguez)

Kushina

To byl hodně trapný film. Půlka věcí nedávala smysl a nemělo to ani hlavu ani patu. Naprosto šílený, krom lehkého napětí v půlce filmu to byl mindfuck ve špatném slova smyslu... 25% ()

Lougle

Mohl to být zajímavý slasher, ale ke konci filmu začal být scénář moc přehnaný a překombinovaný, začal se ubírat divným směrem. Vraždy nic moc, ale nějakou tu mystery atmosféru to ze začátku má. Aspoň se na hlavní hrdinku pěkně kouká. Sean Astin se postaral o humornou stránku filmu, která sotva stojí za zmínku. Nevidím tu nic, co bych vypíchnul. Komediální stránka tu není rozvinutá a thrillerová atmosféra je zabitá koncem filmu. Přesto musím říct, že jsem se nenudil. ()

mateas.matt

WTF? Jako jo, zacatek relativne dobry, clovek nevi co bylo v planu a co ne, ale od pulky filmu to jde komplet do kopru. Trapne se opakujici sceny, holka co nepozna klic od pilky (jako vazne?) Ah no nic.. skoda slov. ()

Rodriguez

Navázat na první díl a jít v jeho šlépějích není nikdy zrovna dvakrát dobrý nápad! Malinkaté plus dávám komiksovému stylu a hlavní představitelce. Jinak konec byl na můj vkus hrozně překombinovaná kaše, která filmu sebrala kladné body! 50% ()