Vezmi si mě

• USA Marry Me
USA, (2014–2015), 6 h 35 min (Minutáž: 21–24 min)

Ani 6 let vztahu člověka na manželství dostatečně nepřipraví... (TV Nova)

Vojťas

Komediální seriál o páru, který spolu žije přes 6 let bez svatby. Pilotní díl se motá kolem nesprávně proběhnutých žádostí o ruku, ale celé je to spíše trapné než vtipné. Seriál totiž selhává již v ústřední dvojici, která mi vadila od první minuty - zejména ONA (a to jak herečka, tak i žvatlající role)! Další epizodě šanci nedám. 40% ()

Vxxx

Hodnotím pilotní díl. Ken Marino super, tatínkové gayové super... všechno ostatní stojí za prd. Absolutně žádný povedený vtip (a těch náznaků vtipu tam bylo dost). Otravná PŘEOTRAVNÁ hlavní ženská postava a celkově je to nuda. Ani jsem ten pilot nedokoukala. 1* Snad jen za snahu asi. Koukat dál nebudu a pevně věřím ve zrušení po pár dílech, nejpozději po první sérii. ()

Tommassi3

"Jóga je blbost !!" ;) Poměrně dost velké sitcomové překvapení s výbornými dialogy, důsledným pointováním i running joky, které navíc navzdory svým nezvykle bizarním postavičkám působí nesmírně životně.. Příjemně přisprostlé, plné popkulturních odkazů, svěží.. V některých filmových prostředcích ovšem naprosto nefunkční, s tím vypípáváním vulgarit na čele.. ()

SolamBee

Přiznávám, že letošní romantické komediální novinky mě neoslovily jako celek. Už dlouho mi ale 20 minut nepřišlo tak nekonečných. Jedna absurdní natahovaná rádoby vtipná scéna za druhou a flashbacky, které mají objasnit, proč se ti dva vlastně berou, mi toho moc nevysvětlily. Pořád jsem je oba chtěla uškrtit a zbavit utrpení. Hlavně ji, ale ta by asi nezmlkla ani při vlastní vraždě... Snad to budou hodně krátké zásnuby. ()

Spooner

Po 2 dílech: Kdo žral Happy Endings, bude u těchto šílených postav jako doma. Casey Wilson zase komediálně válí v roli ukecané a upištěné Annie, kterou budete buď milovat, nebo hodně nenávidět. Já se naštěstí řadím do prvního tábora a společně se sympaťákem Kenem Marinem pro mě tvoří zatím skvělý pár. Také vedlejší charaktery dosud baví a z Marry Me se tak pro mě stalo dosud největší komediální překvapení podzimní sezóny. Ne, že by to bylo v chabé konkurenci nějak těžké. 70% ()

• Hlavná predstaviteľka Casey Wilson (Annie) je vydatá za tvorcu seriálu Davida Caspeho, ktorý vytvoril tento seriál na motívy ich vzťahu. (dwdb)