Po dámské jízdě se roztomile neohrabaná Deb probudí v bytě toho nejpřitažlivějšího muže v portlandském městě Maine. Je štěstím bez sebe, ale marně loví v paměti, jak se sem vlastně dostala. Fešák Ryan, který má ovšem snoubenku, ví jenom to, že udělal strašlivou chybu a chce Deb rychle vypoklonkovat ze dveří... přímo do naprosté zombie apokalypsy! Ulička hanby se tak záhy promění v zoufalý boj na život a na smrt, v němž je tento nesourodý pár nucen v zájmu vlastního přežití spojit své síly. Odeberou se do honosného sídla Ryanova bohatého otce v naději, že jim poskytne útočiště, dokud se zombíci nerozptýlí. Rodinné spory ale mohou být stejně nebezpečné a znepokojující! Deb si nakonec uvědomí, že dát někomu své srdce je ještě děsivější, než mu svěřit vlastní život. (Cinemax)

TheDon

V záplavě nudných zombie flicků je tohle docela sympatickej počin. Zrzavá Deb s prdýlkou na bradě je ostrovtipná, sice to někdy hraničí s trapností, ale hláškuje o 107. Ray Wise jako hlavoun (co jinýho by mohl hrát) ve svým apartním sátenovým župánku pobíhá se samopalem a světe div se, je to zábavný a nenudí to. Silnější trojec.65% P.s: Otis je brutus kára. ()

pilarius

V rovině humoru slušné dílko s výbornou zrzkou v čele, v rovině romantické pak však bohužel absolutní propadák s nemastným neslaným chlapem a neexistující chemií mezi hlavními postavami. O hororové rovině pak ani nemá smysl se zmiňovat, ale to musí být každému jasné už předem. Sečteno a podtrženo to za zhlédnutí stojí, ale za půl roku už z vás nikdo ani pistolí přiloženou k hlavě nedostane přiznání, že jste ten film viděli, neboť si na něj jednoduše nebudete schopni vzpomenout. Honorable mention: Grammar Nazi graffiti. ()

Forsberg11

Zombie žáner má u mňa vždy určitú protekciu, takže aj menej vydarený horor tohto subžánru, vždy rád zhliadnem. Tento prírastok má zopár slušných scén a nápadov, ale ako celok pôsobí rozpačito a nevyrovnane. V jednu chvíľu je Deb milé, chutné a sympatické dievča, kým za pár okamihov by ste ju najradšej roztrhaly v zuboch, taká je otravná a hlúpa. Chválim však veľké množstvo zombíkov a slušné gore, ktorého bolo taktiež dostatok. Naviac Ray Wise s brokovnicou, to sa počíta. 60 %!! ()

Martin29 odpad!

Deb se jednoho dne seznámí s chlápkem co se jí líbí. Vyspí se spolu a ráno se probudí a zjistí, že jsou jedni z mála lidí (další jsou otec toho chlápka jeho bývalá jeho nevlastní bratr a jejich sluha) co žijí a neposkytne je zombie apokalypsa. Snaží se přežít a dostat se z toho. První problém mám s hlavní hrdinkou za celý film nezavřela hubu a místy mlela těžké sračky (něco podobného jak politici na těch jejich přednáškách) další problém mám v humoru nepřišlo mě zde teda nic jakože vtipného. Jinak zde chybí absolutně gore (jediná smrt co zaujme je pomocí elektřiny) a i po herecké stránce je to bídné (jeho otec a jeho nevlastní bratr by klidně mohl s takovým antiherectvím udělat kariéru u Asylumu a hlavní herečce bych z fleku dal Zlatou Malinu za nejhorší ženský výkon). Navíc kamarádka hlavní herečky mě připomněla tu špekyni z nových Krotitelek Duchů. Hodnocení je tvrdé, ale opravdu zde nedokážu najít nic pozitivního co bych pochválil (5 procent za ty šaty co měla na sobě, když vysílala tu reportáž) ()

George Stobbart

Odľahčená zombie komédia, v ktorej hlavná hrdinka Deb zvláda apokalyptickú situáciu bez väčších problémov a ešte popri tom stíha aj hláškovať. Závisí asi od vkusu diváka; či ho to bude baviť alebo nie, mne ten vzťahovo-rodinný humor, ktorým to bolo prepletené vcelku sadol. Nie je to samozrejme na takej úrovni ako slávni a žánrovo spriaznení "Zombieland" či "Shaun of the Dead", ale oproti množstvu zombie kravín, aké pásovo vypadávajú každým týždňom to vôbec nie je zlé. ()