Lovesick

• Veľká Británia Scrotal Recall (pracovný názov) (viac)
Veľká Británia, (2014–2018), 9 h 30 min (Minutáž: 23–28 min)

Tvorcovia:

Tom Edge

Predloha:

Tom Edge (kniha)

Kamera:

Simon Vickery

Hudba:

Si Begg

Johnny Flynn, Antonia Thomas, Nikki Amuka-Bird, Riann Steele, Sharon Young, Cara Theobold, Jessica Ellerby, Turlough Convery, Rosalie Craig, Joshua McGuire (viac)

Dylan si při svém hledání lásky pořídil sexuálně přenosnou nemoc. Společně s přáteli Evie a Lukem se proto rozhodne upozornit všechny své bývalé partnerky. (Netflix)

Zik2

Skvěle natočený seriál, díky kterému můžete být „in touch with your feminine side“, ale zároveň si užít zástupy až nerealisticky krásných holek. ()

EdaS

Nejvtipnější televizní romcom za děsně dlouhou dobu. A díky tomu, že je britský, nemá tolik dílů, aby vás stihl omrzet. Obsah na čsfd je jinak dost dementní. ()

Thomick

Námět ucházející, zpracování ne až tak. Hlavně ty tuny sentimentu tomu moc nesluší. (Nicméně protože to sluší aspoň Antonii Thomas, rozhodl jsem se po třech dílech pokračovat...) ()

Pajky3

Lovesick je jedno z největších překvapení, které jsem poslední dobou sledoval. Původní nápad je vcelku originální. Hlavní hrdina musí kontaktovat svoje bývalé, aby jim řekl, že má chlamydie. Přesto, když jsem si to pouštěl, tak jsem si myslel, že půjde o další tuctovou romantickou komedii, ale nestalo se a já se dobře bavil. Mám rád britské série a tahle je vtipná, navíc je to takové přirozené a ze života. Co mě na tom ale nejvíc bavilo je fakt, že se postavy skvěle vyvíjí. Speciálně druhá řada má několik silných momentů a Abigail je skvělá postava. Obsazení je taky fajn. Dovedl bych si představit ještě další pokračování po třetí řadě, ale k tomu už nejspíš nedojde. Jsem rád, že to na mě na Netflixu vyskočilo a doporučuji dál. ()

Mishqo

85% ... Ach, fantastický romanticko-komediálny seriál. Už dlho som sa tak dobre nenasmial (inteligentný britský humor). A navyše je hrozne úprimný, prirodzený, nenútený; ako by ho bol sám život napísal. ()

Raziel_cz

Příjemný romkom, který jede dost na jistotu. Na druhou stranu, je to opravdu vtipné a boduje to sympatickými herci i charaktery, takže to, že víte, jak to zákonitě musí dopadnout (teď i za tři série), nakonec tolik nevadí. V podstatě poslední série HIMYMu skrouhnuté na méně dílů. Mně to vyhovuje. ()

Víteček

Trochu zklamání ze závěru. Zřejmě to bylo chystání na další řadu, která nejspíš nikdy nepřijde, ale hlavně to už bylo zbytečné a nevím, proč museli vymýšlet takový umělý problém, který se vynořil odnikud. Lukův závěr mě taky úplně nepřesvědčil, ale co už. Průběh, hlavně 1. a 2. řadu jsem si užil, takže zůstanu n slušných 75 %. ()

CheryLka

Zajímavý a vtipný seriál s originálním pojetí času a děje. Postavy jsou sympatické a takové normální ze života, i epizodní dámy nenarušují veselou a příjemnou atmosféru (až na tragédku Helen). Ani náš hrdina Dylan není 100% ňouma či zoufalec, žádný nudný a tragický Ted Mosby.  Doporučuji, bavilo. ()

MatoPalkes

Veľké prekvapenie. Úžasná chémia medzi hlavnou trojicou, čistá závisť mať takých kamarátov. Do toho až nereálne pekne a zlaté holky z Británie a kopa veľmi príjemného humoru, pričom funguje aj vážna stránka seriálu. Po dlhšej dobe u mňa Netflix zabodoval. ()