Drsný, atmosférický thriller, který se odehrává v Londýně, pojednává o krutém pádu jednoho muže a otce. Tom Carver je člověk, který slepě klopýtá k zásadním křižovatkám svého života, zcela vykolejený ztrátou dospívajícího syna, který před rokem přišel o život při autonehodě. Po zdánlivě neškodné rozepři s dítětem ze sousedství se dostane do sváru se skupinou výrostků. S tím, jak se Carverův život začne rozpadat, se tento spor stává čím dál znepokojivějším a děsivějším, až se nakonec bolestným a zdrcujícím způsobem vyhrotí. (Cinemax)

kaylin

Zajímavý film se zvláštním nástupem, kde nějakou dobu vlastně ani nebudete vědět, o co vlastně půjde. I kdyby se mohlo zdát, že tohle bude torture, tak ve skutečnosti je to spíše psychologické drama, které ale nemá dostatečně dobrou atmosféru, aby vás to skutečně odrovnalo. Ze začátku se zde děje moc toho, co vlastně ani není moc důležité. ()

Morholt

Jakoby tomu dlouho chyběla nějaká nosná kostra, ale ne že by to úplně vadilo. Gillen zvládnul ochlastu utápějícího se v depresích po ztrátě syna bravurně a z prostředí, ve kterém žil, na mě padala celkem solidní deka. Nicméně i přes výborný projev i atmosféru mi tohle přišlo krapet monotónní a příliš to nevytrhnula ani partička výrostků, která si na hlavního hrdinu zasedla. Ta intenzita konfliktu pro mě nebyla taková, jaká měla být. Částečně to vynahradil vyhrocený závěr, který se povedl na jedničku, ale rozpaky přetrvávaly i poté. Čistý průměr. 50% ()

Tempter

Totální depresivum. Když je venku moc hezky, ptáci za ranního kuropění moc řvou, slunce svítí jako prase a potkáváte jenom samé příjemné lidi, stačí si pustit tento film a hned vám bude líp :-) ()

sochoking

Dobrý triler seknutý drámou o fotografovi ( Aidan Gillen), ktorý žije v klame. Po smrti svojho syna prepadá chlastu, žije v zapľuvanej diere svojho apartmánu a viac menej prežíva zo dňa na deň. A vytipuje si ho partička miestnych výrastkov, ktorá mu začne strpčovať život ešte viac. Červený filter na kamere pri nočných scénach a za doprovodu veľmi ťažkej psychedelickej muziky bola very good voľba! Palec hore... ()

jizvoun

Hodně depresivní počin, který pravděpodobně dost věrně odráží skutečnost pouličního života dorostenců ve velkých městech Anglie. Hlavní hrdina totální ztroskotanec, který si nechá líbit snad všechno, dokud ho to na konci nezlomí. ()