Svatba pod vlivem

• USA Drunk Wedding (viac)

Jon a Elissa sní o velkolepé svatbě na úžasném exotickém místě v obklopení svých nejlepších přátel. Výlet do ráje se však promění v nehorázný opilecký víkend, na který by si raději přáli zapomenout. Jedno špatné rozhodnutí střídá druhé a šokující nezřízené řádění přerůstá v chaos, který by mohl snadno zhatit jejich novomanželskou pohodu. (HBO Europe)

Enšpígl

A kdo teda všechno vykouřil ženicha ? No hold, každej správnej film má svý tajemství. Film kde se chlastá a šoustá, nemůže být špatný už z podstaty věci. Představ si, že sníš už roky o nějaký holce a když už jsi konečně s ní v posteli najednou se z toho vyvine hamburgerová situace z vlastním bratrem, jóó prostě intelekt v každý scéně, tak to mám rád. ()

Shitonit

Sračka sraček. Rozdej kámošům kamery, nalej jim co se dá, vzniklej matroš pomíchej, postříhej, .. a vznikne z toho.. sračka sraček.. Jenže když u toho člověk vydrží přes polovinu...nějak se to rozjede a je to docela vostrá prdel :-) takže bych dal hvězdy klíďo 3, ale nedám, protože jsem na to moc línej :-) ()

Drkolnov

provedení jakoby BlairWitch, ale zapadalo do formátu filmu a hlavně obsahu scénáře. Se sérií Hangout se to nedá naprosto srovnávat, navíc je to míň úchylný a mnohem víc ze života. Občas se trochu přehrává, ale určité momenty skutečně pobaví ( např. aplikace goldenshower byla k pochopení jako zábavná, ne úchylná, pouze v případě kdy se děj nepřeskakuje pomocí tlačítka FFW ). Pro mě příjemná oddechovka, která si nehraje na nějaké holywoodské áčko. Za mě doporučuji. ()

MiniRecenze

Na snímek jsem narazil čistou náhodou.Pustil mi jej známý se slovy "tenhle je dobry,takové filmy mám rad".Příště se už od něj ukecat nenechám,co taky čekat od někoho kdo musí denně vyžahnout osm piv ... Emotikona grin Celý snímek je podaný stylem kamera v ruce -FF.A vy koukáte na partu dementu,kteří vypadají jak ze 70.let ,kteří si dělají samé naschvály.Celý film se dá nazvat prasárnou a ignorací logického myšlení.Přiznám ,že film má pro mě dva světlé momenty..Jednou mě teda zaujal chvilkový dialog a délka filmu.Jinak opravdu je film o ničem.Svému kolegovi doporučuju pít meně piv aby se vyvaroval takovým to titulům a Vám radím si film ani nepouštět. TRAPNÉ !!! ()

Johnny.ARN

Úplná oddychovka bez ambície hrať sa na ďalšiu kópiu Hangovera. Postavy sú od začiatku dané, prostredie a alkohol len dopomôžu k rôznym komplikáciám a zvratom, ktoré každý beztak očakáva. Niektoré momenty a inovácie boli skutočne vtipné. A v závere nič nebude tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať. 3 z 5 ()

• V čase 00:05:05 nevěsta Elissa (Victoria Gold) leží v posteli se ženichem a je vidět, že na sobě nemá žádné oblečení. V následujícím střihu se zvedne a jsou zřetelně vidět ramínka od podprsenky a zároveň se změnila barva peřiny, jíž byla přikryta a nyní si s ní zakrývá hruď. (McMerkurion)