Parta surfařů někde na pobřeží Kalifornie si užívá života, jen občas se poperou s neoblíbenými Mexičany. Pak ale najde hlavní hrdina kamaráda Bena (Chris Brochu) mrtvého na pláži a snaží se zjistit, kdo ho zastřelil, aby se mohl pomstít. (honajz)

honajz

Děsivě nudná roztahaná historka o partě surfařů někde na pobřeží Kalifornie - prostě tráva, vlny, surf, sex, občas bitka s Mexičany. Po půl hodině ale najde hlavní hrdina kamaráda Bena mrtvého na pláži a snaží se pak další půlhodinu zjistit, kdo ho zastřelil. Pak se pokusí po pomstu, která se mu zrovna nevyvede, což ale víme už od úvodní scény. Kouknul jsem se na to jen kvůli Jeffovi Faheymu, který tady zahrál mimochodem toho drsného tátu ze všech nejlíp. Scott je žel herecké dřevo po tatínkovi (ale produkoval si to), žel nemá tátovo charisma, aby to uhrál jím. ()

kaylin

Není to tradiční americké drama, což se mi na snímku líbí. Jsou zde scény, které byste možná ani nečekali, zachází se trochu dále a vyznění finále je pořádně kruté a drsné, tedy alespoň z pohledu hlavního hrdiny. I když mě Scott Eastwood ještě polně nepřesvědčil, že je až skvělým hercem, tohle mě bavilo. ()