Klára je mladá a úspešná lekárka. Je čerstvo zasnúbená s kolegom Robertom, keď jej do života vstúpi jej stará láska Tomáš. Klára z jeho príchodu do nemocnice nie je nadšená, pretože jeho prítomnosť v nej oživuje bolestné spomienky na minulosť, kedy ju Tomáš nechal len pár dní pred ich svadbou. Klára sa bude musieť vyrovnať s faktom, že Tomáša bude denne vídať, pretože opäť prijal miesto chirurga na kardiológii. Stalo sa tak potom, ako asistoval pri záchrane života mladého dievčaťa s vrodenou srdcovou chybou, ktoré do nemocnice priviezol záchranársky vrtuľník rovno z lyžiarskeho strediska. Stav dievčaťa sa náhle zhorší a jedinou jej šancou na prežitie je okamžitá transplantácia... (TV Markíza)

kiararaftl

Bolo to vyborne a je mi velmi luto, ze opat dalsi kvalitny serial mizne z nasich obrazoviek, lebo to nie je primitivne burlive vino alebo podobna sraxka. Judit Bardos je moja slovenska hviezda uz od cias Domu, kde predviedla neskutocny vykon a Barta konecne zdatne sekunduje, nakolko ho nemam az tak rada. Skoda slovensky narod skoda, ze sa najradsej krmis primitivnymi serialmi a pohrdas naozaj potencialom. ()

sehe odpad!

Stačilo vidieť vďaka Postovej banky 15 minút najocakavenejsi seriál v tomto roku a viem,že je tam totálne všetko nezmyselne.Ktoze to radil a v tomto programe umiestnoval produkty?Kde vzali srdce?Významne pohľady pri operácii,matka tesne po tracheostomii úplne s úsmevom pri lozku dcéry po transplantácií srdca.Úplný trapas.Nahý Barta v sprche.Juuuj cele zleeee. ()

Ivar

Prekvapivo čisto natočené,bez zbytočného pátosu.Operácie zvládnuté veľmi dobre/evidentne tam bola odborná pomoc/.K iným seriálom by som to neprirovnával,keďže ide o 10 uzavretých častí. Ešte ku komentáru od sehe:Srdce vzali od obete havárie/2x sa to spomínalo/,môjmu kamarátovi robili tracheostomiu a po hodine sa usmieval,asi treba navrhnúť Bartovi,aby sa sprchoval v teplákoch.Mimochodom,v tej sprche sa opakovala scéna za začiatku,ale v opačnom garde,čiže zámer.Ťažko pochopiteľné? ()

RoxaNie

Viete čo? Som milo a pozitívne prekvapená. Judit a Alexander hrajú veľmi dobre svoje postavy, a seriálu na kvalite pridáva aj český šarm Jána Révaia. Námet je v poriadku, je to zaujímavejšie ako konkurenčná Dr.Ema u kolegovcov ojoJOJ. Hudba je super, hlavne tie klavírne časti od Judit, dodávajú seriálu ten správny šmrnc. Po štyroch videných častiach hodnotím veľmi kladne, zaujímavý televízny počin. ()

mira007

Řekněme v rámci vztahových a doktorkých a vztahových doktorských seriálů se jedná o nadprůměr. Vyloženě hlouposti nebo sázka na retardovaný humor tam není, je to sympaticky obsazeno - na J. Bárdos a Aničku Sakmárovou ( bulvárem nazývanou slovenskou Angelinou Joley ) se hezky kouká a hoši Bárta, Révai hrají dobře a záda jim jistí herecká jistota Kostolný a řada slovenských legend ( nej moje oblíbenkyně paní Kronerová), takže ikdyž je to takové klasicky televizně ploché a předvídatelné ( milostné trio skončí tak jak si člověk řekne v prvním díle) dám dvě silné hvězdy, protože stál za to už jen kvůli dílům E03, který byl regulerně zábavný a E07 který byl regulerně šokující - obzvláště životní role Maštalíra, jestli ho někdo vůbec poznal. ()