Před deseti lety získala olympijská gymnastka Hope Ann Greggory bronzovou medaili a stala se tak americkou superhvězdou. Dnes však žije se svým otcem a sotva někdo zná její jméno. Krom mladé nadějné sportovkyně, pro kterou je Hope hrdinkou, u které by chtěla trénovat. Hope se ocitá na rozcestí: Vtáhne mladičkou atletku pod svá ochranná křídla a pomůže ji stát se hvězdou, nebo se rozhodne zničit tu holku, která tolik ohrožuje její statut maloměstské celebrity? (Larrysbride)

FFilipCZ

DING DING DING! Nechci předbíhat, ale myslím, že tu máme prozatímního favorita na můj nejlepší film tohoto roku. Od tohoto filmu jsem nečekal absolutně nic, narazil jsem na něj úplnou náhodou a nezjišťoval jsem si o něm naprosto žádné informace. Proto jsem byl velice mile překvapen a současně zaskočen, když se před mými zraky objevila Melissa Rauch (všemi moc dobře známá jako Bernadette z TBBT), jak skoro každou druhou větu kleje a sype ze sebe stírací hlášky. Film byl svižný, zábavný a celou dobu ho Melissa neskutečně táhla a já se bavil od začátku až do konce a u některých scén jsem opravdu zůstával s hubou dokořán - představte si, jako byste Sheldona viděli třeba jako Allana v Pařbě ve Vegas :D Opravdu úžasný, šílený, zábavný film s naprosto bravurně zahranou hlavní rolí. Po dlouhé době jsem nějakým filmem takto příjemně zaskočen. ()

hansel97

Chytrý scénář, který přesně ví, v čem spočívají jeho silné stránky, a to v Hope, kterou tak bezchybně hraje Melissa Rauch vyperfektovaným způsobem od pohybů přes způsob mluvení. Je to trochu úlet, ale na druhou stranu se to aspoň vyhýbá nějakým častým klišé a umí to skvěle bavit. Odvrácená stránka sportu? ()

Timak

Bylo zajímavé vidět Bernadette v poloze, v které jsem ji chtěl vidět prakticky vždycky. Vždycky mě nějak “dráždila” myšlenka vidět ji jako “dirty talk bitch”. Na kozičky taky došlo, takže z tohohle pohledu, naprostá dokonalost. Dokonce mě pobavil i samotný bad ass Winter Soldier. Ale celkově to bylo slabý. Zasmál jsem se jen jednou a to je málo. Každopádně jestli jste měli někdy chuť “naplácat” Bernadette za to, jaká je to upjatá husička, tak tohle musíte vidět. ()

Caelos

Heh, čekal jsem typický sportovní film o cestě ke "slávě", ale ono je to nakonec strašně vulgární komedie (samý fuck, cunt, dick a pasy) kde ukáže při akrobatickém sexu dvou gymnastů Wolowitzova manželka prsa, což pro mě bylo docela překvapení. Ne že bych se potřísnil z koz ve filmu, jen jsem nečekal že je ukáže ona. Vlastně celá ta akrobatická scéna je jako pěst do držky, člověk ji nečeká a rozhodně nečeká její provedení. Jinak je to typické klišé o tom, jak sebestředná mrcha přestala být mrchou. Ale zasmál jsem se. ()

kaylin

Melissa Rauch si zde hraje to svoje, co jí docela sedne, ale její postava má celkem hloubku, což mě překvapilo. Je to maličko jednoznačné a dějově průzračné, ale musí se tomu nechat, že to má dobré nápady. Erotická scéna, která je bohužel s dvojnicí, skutečně stojí za to, protože tohle se ve filmech rozhodně často nevidí. ()