Nový film Julia Medema (Sex a Lucia) zobrazuje Magdu - matku, ktorá zápasí s prekonaním tragédie. (ASFK)

eLeR

Celé mi to prišlo ako nemecký doják od pani I. Lindström, iba sa v ňom hovorilo po španielsky. Všetci sa tam krásne k sebe správali, všetko bolo dokonalé a aj napriek smutnej téme, ktorú to riešilo, mi nevypadla ani jedna slza. Na Medema málo zvláštne, ale s pekným vizuálom, kamerou a aj Penélope to tu veľmi pristalo. 2,5* ()

Rockerman

Úplně jiný Medem, než jakého jsem doposud znal. Natočit film o smutných či tragických událostech není jednoduché. Je dobré, aby divák nebyl příliš citově vydírán. Bohužel se to tu občas přihodilo a neubránilo se to ani jisté kýčovitosti. Přesto děj má co nabídnout a závěr přes všechnu smůlu, která hrdiny stíhá vyznívá pozitivně a optimisticky. Penelope - výborná! ()

Marze

Melodramatický temný film pro ženy o obyčejném rodinném štěstí, nebo spíše neštěstí. Penelope Cruzová se tímto filmem vrátila na výsluní jako hlavní hrdinka a zároveň producentka filmu. Je to velmi složitá postava. Do našich kin našich kin film přišel v únoru 2016 a zároveň v Praze zahájil festival španělsky mluvených filmů La Película, ()

kleopatra

Medem je magnet a Ma Ma je v mnoha místech velmi vratká, kousek a spadne do kýče, ale nedokážu tentokrát mít odstup, téma se mě dotýká, jen mi přišlo, že léčba byla velmi rychlá nebo mají ve Španělsku hodně dlouhé letní prázdniny a taky neuvěřitelně empatické gynekology se spoustou volného času, to je ale ve stínu nádherné a dobré Penélope Cruz fuk. ()

Slarque

Nejdřív jsem si říkal, že natočit osvětový film o rakovině prsu s někým jako Penélope Cruz v hlavní roli má smysl. Jenže Juliu Medemovi to nestačilo a tak šlapal na pedál dojákovitosti, co to dalo. Přibude tedy i sirotek Nataša ze Sibiře a tak dál, ke konci už jsem na to koukal se značným sebezapřením (50%). ()

• Scénář napsal Julio Medem již osm let před natočením filmu. K jeho realizaci došlo až když ho Penélope Cruz (Magda) oslovila s nápadem na spolupráci. (peeteno78)
  • Natáčení probíhalo v Tenerife na Kanárských ostrovech a ve Villajoyosa v provincii Alicante ve Valencijské komunitě ve Španělsku u Středozemního moře. Natáčelo se od 19. května do 16. července 2014. (noelcoward73)
  • Magda (Penélope Cruz) si v jedné scéně dá za levé ucho červenou květinu. To se dá chápat jako jasný odkaz na film (a především plakát) filmu Pedra Almodóvara Volver (2006), ve kterém hraje Penélope Cruz taktéž hlavní představitelku. (poz3n)