Jonathan je jako mnoho dalších teenagerů zvyklý skrývat bolest dospívání za jistý druh humoru. Jednoho dne ho osud přivede do skupiny dospívajících, kteří se se svým strachem a úzkostí pokoušejí vyrovnat a doktorem, který může pořádně prohlédnout jen jeho zevnějšek. Pak se ale Jonathan zamiluje do Rachel a začíná objevovat, že život nemusí být koneckonců tak bláznivý, ačkoli je dobré kvůli všem těm divokým věcem, které se mohou v životě přihodit, nikdy neztrácet humor! (oficiálny text distribútora)

dANo

Cillian Murphy spolu s Triciou Vessey vytvorili zaujímavý pár mladých ľudí trpiacich samovražednými sklonmi (obaja kvôli strate jedného z rodičov). Sekunduje im Stephen Rea ako ich terapeut v psychologickej liečebni, ktorého rola je však dosť nevýrazná (až na pár stručných rozhovorov s Jonathanom a záverečné gesto). Ináč, veľmi ma potešila kvalitná britská hudba, ktorá filmu dodáva ten správny feeling... Milé, jednoduché, ale k plnému hodnoteniu sa nepriklaniam, lebo vcelku zaujímavý námet sa nepodarilo využiť na 100%. ()

Viktooorka

Malé příběhy několika bláznů, lépe řečeno několika mladistvích, kteří přišli o blízkou osobu a vypořádali se s tím po svým.. Téma pojato opravdu netradičně.. Pozvolné tempo, blázinec prakticky rekreační středisko, blázni šílení asi jako já (i když já jsem šílenější), střih, který musel dělat začínající student, ale přesto si mě film získal. Je pravda, že z velké části za to může Cillian Murphy, protože jeho herecký projev si mě v posledních letech získal a po příběhu o čaji mě film dostal nadobro.. Malé drama se srdcem na dlani :o) ()

sona123

A tak to celé nějak plynulo a slibovalo mnohé, ale nakonec z toho nebylo téměř nic (no zcela laicky, páč jsem holka, si představuji, že takhle se musí cítit chlap, který vidí slečnu s úžasným dekoltem, ale když se to všechno rozbalí, rozepne a svleče, místo čtyřek jsou tam slabé dvojky - no taky dobré, za mě tedy určitě kvalita lepší než kvantita, ale to zklamání si představuji, že tam být musí). Kromě Cilliana, protože to je můj miláček a když ho vidím, nasadím docela tupý výraz a fixuji obrazovku. Když mne u toho stihla drahá polovička, tak se - ne nepochopitelně - ptala, co že se děje - mně, nebo v tom filmu....a v tu chvíli se jen Jonathan dotýkal Rachel. No jo, no. ()

genetique

Veľký malý film. A presne z takýchto sa rodia hviezdy, akou je dnes Cillian Murphy. Ale ak by som mal použiť rovnaký herecký meter a poviete mi, že aj o ďalších hercov, stvárňujúcich ostatné hlavné postavy Rachel a Tobyho, sa dnes bijú filmové štúdia, uveril by som. Srdečný príbeh. Svojou malosťou sa jeho myšlienka nedokáže prejaviť naplno, no aj tak zahreje, občas zamrazí, ale vidíme, že hrejivý a občas dokonca úsmevný pocit dokáže prevládať aj pri téme, akou je táto nemilá. V situáciách, v ktorých sa každý z nás ocitne aspoň v zlomku sekundy. Čerešničkou sú vo veľa scénach presne hodiace sa známe hitové songy. 75%. ()

Radko

Príliš mdlé, málo zaujímavé, či už herecky alebo dejovo. Mladý chce spáchať samovraždu, lebo ten koks bol asi fakt zlý, no na pozorovaní na psychine (na ktoré ide len preto aby sa vyhol väzeniu za ukradnuté auto) sa zamiluje do beznádejnejného prípadu. Prostredie liečebne je pomerne uvoľnené (mladí pacienti majú pomerne voľný režim – bez problémov sa chodia opíjať, so psychoterapeutom chodia na bowling...). Jedno z mála pozitív neveľmi výrazného filmu je ukázanie terapeuta ako človeka pozorne načúvajúceho a snažiaceho sa pochopiť – čo je podľa mňa zmysel psychológie (vypočuť a pochopiť). ()