Prípady pre Lauru

• Česko Případy pro Lauru (viac)
Mysteriózny
USA, (2014–2016), 26 h 56 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Jeff Rake

Hudba:

Joey Newman

Debra Messing, Josh Lucas, Laz Alonso, Janina Gavankar, Max Jenkins, Patrick Breen, Enrico Colantoni, Christine Kelly, DonnaMarie Recco, Miriam Shor (viac)

Laura je vyšetrovateľka z oddelenia vrážd v New Yorku. Snaží sa balansovať medzi prácou a rodinným životom, do ktorého neodmysliteľne patria jej dvaja malí synovia a manžel, ktorý sa príliš nemá k podpísaniu rozvodových papierov. Nejakým záhadným spôsobom sa jej darí všetko zvládať. Využíva na to pomoc svojho okúzľujúceho a chápavého parťáka. Veci sa ale začnú komplikovať v momente, keď sa bývalý manžel stane jej šéfom na okrsku... (TV Doma)

Lavinia

Detektivka a mamina dvou hajzlíků, na stejném pracovišti jako její ex-manžel a nynější šéf, balancuje mezi rodinou a prací ve stylu: Jsem tak trochu cumploch, ale všechno stihnu. Ona neupravenost dost kontrastuje s perfektním makeupem a dobrým účesem, ale i tak je osvěžující vidět ženskou v roli policajta, která nepronásleduje zločince na 15-cm- podpatcích, nepřepadává dopředu pod váhou poprsí a není silně podvyživená. A proto ano, docela jí tu policajtštinu věřím a sakra se bavím. ()

SolamBee

Vyvážit vyšetřování vražd a komedii je vždycky ošemetná věc, a tady se to hodně nepovedlo. Kdo chce sledovat kriminálku, toho budou deptat rádoby komické situace doma, a koho naopak zajímá téma nesourodé rodiny, ten si raději zapne jednu z mnoha letošních bezkrevných komediálních novinek, které právě na tomhle stojí. Pro mě jedna velká rozpačitá nuda. ()

• Ve stejném ateliéru policejní stanice ze seriálu Případy pro Lauru se také natáčel seriál Lovci zločinců (od r. 2011). (kytka.patrik)