Žurnalistka Cassie Cranston (Jewel Staite), ktorá je známa predovšetkým svojimi provokatívnymi sexuálnymi stĺpčekmi v novinách, je prinútená vrátiť sa späť po dlhých dvanástich rokoch do odľahlého mestečka Beaver's Ridge, odkiaľ pochádza a odkiaľ bola prakticky prinútená utiecť. Dôvodom jej nečakaného návratu je náhle úmrtie jej matky, ktorú preslávili romány a ktorá sa taktiež pričinila o to, aby Cassie utiekla z domova. Avšak privítanie od miestnych puritánov, ktorých si vzala na mušku vo svojich článkoch a v ktorých taktiež očiernila samotný Beaver's Ridge, sa neobišlo bez nepríjemností. Aby dala veci s miestnymi do poriadku a navyše, aby konečne zapracovala na svojej upadajúcej spisovateľskej kariére, rozhodne sa ku kompromisu. Usporiada v malom meste sexuálne orgie, ktoré sa majú stať hlavným motívom pre jej knihu. Netuší však, že to, čo malo byť plánované ako nevinná zábava, neskôr odhalí trpkú a zahanbujúcu pravdu o nej samotnej. (sochoking)

Rockerman

Vtipná komedie, kde se o sexu otevřeně mluví a když už přijde nějaká akce, tak je vše decentně zakryto. Uspořádat orgie na malém městě, aby byli jeho obyvatelé in je dobrý nápad, ale nikdo nemá zkušenosti, jak to udělat. Tak jim musí radit Cassie, která se do městečka vrací po delší době, ale ukáže se, že to není ta pravá osoba na takové rady. Rozverná komedie má jistě svá slabá místa a viděl bych to tak na tři a půl hvězdy. Za ten bonbónek na konec v podobě "naked run" přidávám půl hvězdy navíc. ()

Patw

Musím přiznat, že jsem čekal hroznou blbost, když jsem si tento film rozhodl pustit. Ovšem ono to ze začátku vypadalo docela dobře. Vypadalo to na suchý smysl pro humor, který mi sedne a který jen čeká na to aby se vše rozjelo, jenže po dobrém začátku to všechno nějak vyšumělo a následoval jen suchý film bez humoru, co se ale snažil tvářit jako "komedie". Prvních dvacet minut přitom bylo tak nadějný. Dvě hvězdy. Umím si představit, že za pár let se tohoto chytí Hollywood a udělá z toho trapnou komedii (ale podíval bych se protože by to bylo lepší), ale ještě lepší by to bylo v britských rukou s britským smyslem pro humor. Takhle mohu dát slabé dvě hvězdy. ()

eraserhead666

No ty krávo... Manželský pár, který jde na swingers party proto, aby ženě vyvolali porod, protože muž je už unavený ("Mohli bychom začít? Potřebuji jen někoho, kdo ze mě vyšuká dítě!"), mě fakt rozesmál. Zajímavě pojatý, hodně zábavný a dobře obsazený (Katharine Isabelle neumí zklamat, Lauren Lee Smith je ve své odporné nechutnosti až úžasná, Deep Singh jako starosta je fakt řízek) příběh o tom, že nejdůležitější v lidském životě je spokojenost. Aneb maloměsto vrací úder. Alespoň ta závěrečná "nahá míle" by se mohla stát dobrou tradicí. Zaběhl bych si. ()

verbal

Když se partička nehezkých zaoceánských maloměstských nekňubů rozhodne vzájemně neumětelsky poslintat při grupáči, může z toho být trapný americký fekál, nebo, jako v tomto případě, docela snesitelná a vcelku vkusná kanadská kokotmedie. Ta sice příliš po žaludu nepohladí, neboť ač jste v zemi bobrů a obřích borůvek, ani ta provinční Milka Kundys otevřeně netasí žádnou ze svých poskakujících kvalit a dočkáte se akorát tak eklhaft análu mezi otylým novozélandským ragbistou a sýrově bílým, vychrtlým a oznamínkovaným realitním agentem, nicméně i tak se bezesporu jedná o vrchol kanadského hardkóru a překvapivě pohodový, místy i vtipný film. ()

Aljak

Niečo na štýl A Good Old Fashioned Orgy, akurát že v kanadskej menej komerčnej produkcii. Ani neviem čo pozitívne by som na tomto filme vyzdvihol - zopár svetlých momentov tam bolo, no asi to najlepšie na tomto celom filme bola jednoznačne Katharine Isabelle (aspoň na ňu sa dobre pozeralo, keď už film bol viacmenej oničom). Čakal som niečo trefnejšie a zábavnejšie ako partu nadržancov, čo sa báli prejaviť. ()