The Midnight Horror Show

• Veľká Británia Theatre of Fear

Neobvyklá rodina cirkusáků pořádá tajemné půlnoční varieté. Za oponou přitom skrývá svoje děsivé činy. (Netflix)

helraiser odpad!

Tak jako už jsem viděl hodně hororů kteří se zabývaly cirkusama, ale tenhle je zaručeně nejhorší z nich. Naprosto amatérská slátanina, bez špetky atmosféry a nějakého nápadu. Věřím tomu, že kdyby to dostal do ruky třeba takový Rob Zombie, tak by z toho byla parádní úchylná syrová šou, ale tohle bylo prostě naprosto příšerný. Odpad uděluji zcela výjimečně, snažím se vždy najít alespoň něco pozitivního, ale tady prostě nic není. Tomuhle se obloukem vyhnout. ()

oveckaoa odpad!

Film má 77 minut žádných 90 (imdb uvádí 80 90 nepíšou nikde  . Ačkoliv se to jmenuje Půlnoční hororová show tak žádná show zde není. Na začátku máme chlápka s ženskou co jdou na tu show a tu ženskou zabijou pak ji ten chlap hledá a zabijou asi i ho. Tohle je jedna z mála scéna co za něco stojí jelikož pak  sledujeme jednoho blbečka co si vykládá s panenkou a ta panenka vraždí ačkoliv ji zavírá každý den do truhly (možná má nějaké nadpřirozené schopnosti?)  pak dalšího blbečka co najde holku co ji mlátí přítel a myslí si, že si vrzne do toho a pak otce co má syna a dceru kdy ta dcera je tam jen nejspíše k tomu, aby tam byl ženský element. Takhle se to táhne takových 40 minut a nic se neděje pak se zde z ničeho nic objeví chlápek co chce potrestat vrahy své dcery a ten jich hledá. Pokud čekáte kvalitní vraždy zklamu Vás jsou  ještě horší než v tom  jeho Mansonovi co vydal později. 0 procent mám v plánu ještě od režiséra toho Halloween Jacka a pak s ním nejspíše končím. P.s. topení v malé misce s vodou to jako vážně by ho musel topit tak 3 hodiny ()

Ondak

No tak jsem se zase jednou rozhodl podívat na horor. No horor jsem viděl, ale úplně v opačném stylu. Prostě jsem jen koukal na cirkusáckou telenovelu a pořád se v duchu ptal jestli jsem viděl něco horšího.  Nakonec jsem ale vydržel a v poslední půl hodině se i začne něco dít. Bohužel jsem se pořád jen ptal proč se to děje, jak? Prostě průběh je totálně nesmyslný. Jednání postav také a na konci jsem se prostě musel zasmát co jsem tak špatného viděl. Vlastně ani moc nevím, za co jsem tu hvězdu dal. Vraždy nefungují a jsou pro smích. Celý film je pro smích. Nedoporučuji nikomu, ani fanouškům hororu. ()

Trevor

Najlepší film od Andrewa Jonesa to je nepochybne, najmä fáza 22 až 8 minút pred koncom filmu. Práve za ňu 3* k týmdvom, ktoré si zaslúži zvyšok filmu. Objektívne však treba priznať že práve preto že som v poslednom čase zvládol maratón jeho filmov tak v porovnaní so zvyškom je tento kúsok doslova umeleckým dielom. Občas aj motyka Andrew vystrelí. ()