Šestnásťročná Zoey je nadaná tanečnica a k tomu jednotkárka. Nastávajú pre ňu ale ťažké časy. Jej matka sa znova vydala, Zoey má teda nového ocka a s ním jej pribudli traja neskutočne hluční bratia. Navyše si musí zvyknúť na novú školu aj na nových, nie veľmi zdatných spolutanečníkov. Čerešničkou na torte a poslednou kvapkou v pohári je absolútne neovládateľný pes. V zúfalstve si stiahne aplikáciu na výcvik psov a zrazu sa situácia zmení. Ale ako! Zoey zistí, že všetkým chalanom v okolí sa dejú čudné veci... (TV JOJ)

Kacitr

Vlastně proč ne. Film jsem viděla dneska dopoledne a myslím si, že jako oddychovka, super. Sice to není nic, co bych nutně potřebovala shlédnout znovu, ovšem jinak je mobilní aplikace, kterou si můžete "ochočit" kluky, celkem zajímavá. ()

Rudm

Narazil jsem na to při brouzdání po YouTube, a nakonec jsem to pustil kvůli Zendayě, což se ze začátku zdálo jako špatné rozhodnutí, protože film má pár slabších momentů, kdy se mi hlavou honily otázky typu, jestli by náhodou nebyl lepší nápad sledovat Camp Rock nebo Muzikál ze střední, což je kvalita na stejný úrovni. Na druhou stranu ale člověk narazí na pár světlých a zábavných momentů, které se tu úroveň snaží vyvažovat. ()

• Natočeno podle románu „Boys are Dogs“ od Leslie Margolis. (Johnny.ARN)
  • Je to jediný případ, kdy Zendaya (Zoey) během svého působení na Disney Network hrála v něčem, co se nevysílalo ve stejnou dobu jako hraný seriál, jehož byla součástí. Film Kluci na povel (2014) měl premiéru po poslední epizodě seriálu Na Parket! (od r. 2010) a před první epizodou seriálu Tajný život K.C. (od r. 2015). (Johnny.ARN)
  • Během Zoeyina (Zendaya) prvního rande s Jacksonem (Spencer Boldman) má na sobě Zoey světle růžovou rtěnku. Když ji Jackson doprovází domů, Zoeyina rtěnka je mnohem tmavší. (Johnny.ARN)