Dan Landsman (Jack Black) nikdy nebol cool týpek. Ale to sa má teraz zmeniť. Ak sa mu podarí presvedčiť Olivera Lawlessa (James Marsden), najpopulárnejšieho chlapca zo strednej školy, ktorý je teraz tvárou reklamnej kampane na opaľovací krém, aby sa spolu s ním objavil na ich triednom zraze. Dan sa vydá na cestu do Los Angeles a pomocou klamstiev sa snaží Olivera presvedčiť. Dostane však oveľa viac, než očakáva. Oliver pomaly preberá jeho domov, kariéru a celý život. (TV Markíza)

Georgex

Nudná a nezábavná komedie, která může sloužit pouze jako důkaz toho, že je Jack Black již nějaký ten rok za zenitem a pryč je jeho neustálý elán a nevšední smysl pro humor, na který utáhl kdejaký film, ve kterém se v dřívějších letech objevil. Na místo toho se pitvoří jako skrytý homosexuál v této naprosto nevkusné komedii a za celý film prohodí dva vtipy třetí cenové kategorie. Opravdu velké zklamání a pokud nejste sami skrytí homosexuálové, kteří chtějí impuls k tomu, aby se přiznali svým ženám, tak se tomuto počinu vyhněte velkým obloukem. Moje hodnocení 20%. ()

F.W.Colqhoun

SPOILERY. Erasure: A Little Respect. Školní srazy jsou v duchem meritokratismu prostoupené společnosti vděčné téma, jakožto leckomu povědomé bolestivé zkušenosti zrcadlení vlastních selhání - vzpomeňme na smutek Dareka Vrány, který nikde nebyl a nic nemá a není úplně šťastný, že vypadá jako vrchní. Blackův hrdina není ani svůdný jako Abrhám, ani roztomilý nekňuba jako panic Steve Carell, nýbrž odpudivě zakomplexovaný, tlustý loser. Když coby samozvaný předseda spolku pro sraz po x letech objevuje v reklamě na opalovací krém bývalého alfasamčího spolužáka Jamese Mardsena, rozhodne se zlanařit ho na sraz, čímž zavdá věru neočekávaným událostem. Většina příběhů emerické provenience se snaží pokrytecky uklidňovat tu početnější diváckou základnu, že má její život smysl, i když ničeho pozoruhodného nedosáhla, přičemž ve druhém plánu nestoudně oslavuje pochybné vítěze. D Train sice stojí trochu za hovno a je obtížné jej sledovat, hlavně proto, že působí dojmem, jakoby tvůrci dopředu netušili, který filmový tvar jim ze záměru leze. Na druhou stranu je pozoruhodný tím, jak daleko do sféry doslovnosti vztah antagonistických skupin uvádí, když nechává příslušníka skupiny "úspěšných" zavalitého exponenta outsiderů doslova oprcat. Do zadku. A to aniž by Blackova nešťastná postava trpěla otlačenou homosexualitou jako nějaký nevyhopsaný kovboj. Výsledkem alespoň pro mě nebyla komedie, a to přesto, že jsem se smál. Jestliže film něčím vyniká, je to smrtijedovsky mocné kouzlo nechtěného. I could've fucked either one of you. ()

Juto

Tento film rozpráva príbeh muža, ktorý s nadšením organizuje stretávky strednej školy, no bohužiaľ nie je veľmi populárny. Zafixuje sa na to, aby sa najpopulárnejší chalan na strednej škole zúčastnil stretnutia strednej školy, no jedno klamstvo za druhým mu vymykajú veci spod kontroly. Toto je zvláštny malý film. Nie je to len komédia alebo dokonca dráma, ale obsahuje v sebe trochu oboch žánrov. 5/10 ()

TheDon

D-bored. Kde jsou ty nejlepší časy mýho oblíbenýho Jacka Blacka? Kde jsou časy Tenacious D? Film vypráví o nenaplněných homosexuálních touhách ( no ony se vlastně naplnily) stárnoucího byznysmana. Vypráví sice nenásilně, ale taky nijak zajímavě, nebo poutavě. Škoda, těšil jsem se na Jacka, ale bohužel jediný co si z toho zapamatuju jsou dvě lehátka na sobě a homo scéna s Jamesem Marsdenem. Nic co by stálo za vzpomínku. 20% ()

TommyDiamond

Gratuluju, po vzoru svých neméně slavných nehereckých kolegu má za sebou i Jack Black svou první homo scénu. Úspěšně ? Ano, nezastavitelně a dávivě bleju. Považuji se navíc ještě za šťastlivce, protože jsem si stihl po prvním pár vteřinách vypíchnout obě oči... Věřím, že nejsem sám, kdo se po tomto zážitku vyvrátil do strany a zkazilo mu to celý, už tak dost pochybný filmový zážitek. Dále věřím, že i když je po dnešku svět filmu o dost temnějším místem, které umí dost krutě překvapit, tak jsou mantinely a hranice vkusu, které by se s Jackem Blackem překračovat neměli...... ()

• Film měl premiéru na filmovém festivalu Sundance 2015. (Terva)
  • Natáčelo se v americkém městě New Orleans a okolí. (Terva)