Al (Red Skelton), Tony (Howard Keel) a Jerry (Gower Champion) by si rádi zařídili show na Brodwayi, ale nedostává se jim financí. Tu se vynoří zpráva o dědictví z Paříže a všechny problémy se zdají vyřešeny. Avšak módní salón Roberta, jehož spoludědicem je Al, stojí před bankrotem, a tak se zdá, že se nic k dobrému jen tak neobrátí. Nakonec se však dostaví brilantní nápad - co takhle uspořádat hudební módní přehlídku podle newyorského vzoru?..Slavný muzikál s hudbou Jeroma Kerna. (Pohrobek)

janejudyjune

Tento film mi trochu připomněl Robertu z roku 1935, ale i přesto to na více jak tři hvězdičky nemá. Kathryn Grayson a Howard keel to svým zpěvem nezachrání. Dvě hvězdičky si zaslouží nádherná hudba, zbylou jednu si zaslouží Red Skelton, Marge a Gower Champion a Ann Miller. ()

Pohrobek

Lehčí zklamání. Hudebně ale bezchybné. Red Skelton v hlavní roli - komik, kterého si docela vážím, - svůj prostor příliš nevyužívá a jeho komická čísla vyznívají do ztracena. Stejně však svoji roli zvládá zřejmě nejlépe. Kathryn Grayson ne a ne to konečně zabalit po čím dál tím nevýraznějších výkonech. Od Howarda Keela toho víc očekávat nemůžeme a mladičká Zsa Zsa Gabor se ještě nestačila rozkoukat. Choreograficky ale minimálně tři čísla (v módním salónu s figurinou, v restauraci se snovým přesahem a závěrečná přehlídka) stojí za pozornost a dostatek zpívaných vložek tlačí tento jinak nepříliš povedený muzikál do průměru. ()

• Zsa Zsa Gabor v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)