Chci tě

(študentský film)

Příběh, nad kterým bude někomu stát rozum - a pak si sedne. Groteskně zbabrané vyvrcholení večera, které má svůj dopad na nekonečně bohatý koktejl lásky, výčitek, trapnosti a nepochopení. (jiri.cesak)

SOLOM.

Pěkná hudba ze začátku – vážně se mi docela líbila – tedy mnohem víc než ten bordel v kabelce a představitelka hlavní ženské role. Každopádně jsem i já očekával další nudnou podívanou, ale to finální zakokrhání a otevření lahváče si ty dvě hvězdy zcela oprávněně zaslouží… ()

PaTeXx

Dávám palec nahoru za kameru, zvuk a námět. Konec si taky získá plus, nemluvě o pointě a poukázání na běžný romantický život každého páru. ()

Tom_Lachtan

Ja vohl, povedené, obzvlášť když vezmu v potaz, že tohle není film studenta filmové školy, ale Kyberny, řemeslo funguje, hlavní hrdinka má náležitou porci krásy (i s červeným nosem, hm) a finále má fungující závěr s něčím, co by se dalo nazvat pointou. Jo, tohle bohatě stačí na povedenej kraťas, kterej je lepší, než většina produkce amatérů a studentů nižších ročníků. [ Kyberna ; cvičení druhého ročníku] ()

• Film získal řadu ocenění, mezi nimi i cenu, za nejlepší krátký komediální film na Novoměstském hrnci smíchu. (jiri.cesak)
  • Scéna, ve které se ústřední dvojice zahrnuje polibky, se natáčela pět hodin v kuse. Obě postavy byly ke konci kolem úst už rudé. (jiri.cesak)