Poté, co souboj za úsvitu nabere překvapivý obrat, je James Delaney vydírán, aby se zúčastnil nebezpečné mise, na níž se ocitne ve smrtícím závodu s časem. Jinde se zase Thorneova žárlivost vystupňuje do brutálních a duchovních rozměrů, zatímco nevraživost mezi Korunou a společností dosáhne zcela nové úrovně. (HBO Europe)

darkrobyk

Netušil jsem, kolik dílu spolkne výroba střelného prachu. Hardy zůstává i nadále zasmušilý, obezřetný a nekompromisní. Kromě pár mordů a zoufalé britské Východoindické společnosti dojde i na exorcismus. A pořád je to kdo s koho... ()

0verseer

Štýlovo zakončený duel, nutná dávka násilia na postradateľnom komparze, pritvrdenie Američanov, ktorí s Jamesom prestávajú hrať v rukavičkách a čierna vráska na čele Východoindickej spoločnosti. P.S. Mr. Cholmondeley sa začína stávať mojou obľúbenou postavou:  "Not only is she among the large number of women. I would sleep with, she's also among the much smaller group of women I would masturbate over." ()

IvoB

Zase tak trošku výplňová a dialogově nahuštěná epizoda, ve které se dostávají více ke slovu jednotlivé frakce, a děj se ještě více zamotává. Silný začátek a konec ale samozřejmě stojí za to. Jen škoda, že jsme se ještě stále nedočkali skutečně velkého dopadu Jamesových akcí – děj tak nějak stále chodí okolo horké kaše, naznačuje, napíná a straší, ale to nejlepší si stále nechává na konec. Tak se zase budu těšit příště. Tady je celá recenze. ()