Sheila Page zabije svého muže. Je právě konec roku a Sheila svého činu lituje. Přeje si, aby mohla vše vrátit zpět a prožít s Barneym Pagem šťastný život. Odchází za svým přítelem Johnem, když se vrátí domů, je sice Silvestr, ale předchozí rok. Sheila má šanci žít s Barneym znovu a jinak. Podaří se jí to, nebo opět za rok na svého muže vystřelí? (Snorlax)

Topco

Noir s úvahou, ktorá sa z globálneho hľadiska natíska aj na „historický“ rok 2020. Divadelná herečka si po vražde manžela na nový rok 1947 nahlas želá uplynulý rok „prepísať a odohrať ho znova“. Vyššia moc jej dovolí rok 1946 prežiť celý odznova. Škoda tej melodramatickej vaty uprostred, ale pridávam bod za mimoriadne originálny námet (prvopočiatky časovej slučky dávno pred 12:01 PM a Groundhog Day), za úvahu o úlohe osudu a zároveň za tému lúčenia (viaceré postavy si tu dávajú „zbohom“ a navyše Sheila účinkuje v hre „Say Goodbye“). ()

liquido26

3,5 Hodně zajímavě pojatý noir. Retrospektivní vyprávění, které je ale okořeněné vrácením času o rok a snahou napravit všechny chyby. Je to ale možné? ... Snímku škodí studiovost a možná i trochu délka, kdyby to mělo 75-80 minut, tak by to bylo ideální, jinak ale se tu objevují dobří herci, hlavně tedy Louis Hayward a ve vedlejší roli sympaťák Tom Conway, kterého vidím už v několikátém filmu a neustále se nemůžu zbavit pocitu, že mi připomíná staršího a vážněšího Errola Flynna :-) ()

pepo

Skvely namet ostal nevyuzity. Uvod aj zaver su super, no tie kolecka osudu do seba mohli predsa len zapadat trochu rafinovanejsie a vzrusujucejsie. 6/10 ()