Supermodelka Sonya sní o spokojeném rodinném životě s egoistickým televizním moderátorem Ruslanem, on však její touhu nesdílí. Aby se mu pomstila, rozhodne se Sonya provdat za obyčejného bankovního úředníka Sashu. On se sňatkem taky souhlasí, aby se pomstil dívce, kterou miluje. Jakmile však uzavřou manželství, pochopí, že udělali chybu. Musí totiž předstírat, že jsou šťastný pár, přestože se navzájem nenávidí. Ovšem nenávist se velmi lehce může změnit na lásku. (Filmbox)

Vesecký

Velmi zdařila a veselá komedie o tom, že ke štěstí a lásce může dva lidi dovést i rozdílnost názorů a především rozdílnost prostředí, v nichž žijí. Slavná modelka a prostý úředníček, kteří z trucu uzavřou manželství a jakmilese kolem nich začne točit svět byznysu a bulvárních novinářů, začnou chápat, že existují větší hodnoty nežli stát se nějakou serebritou... Ač je to film ruský, je to film velmi moderní, dobře jsem se pobavil. ()

slunicko2

Globalizovaná novoruská červená knihovna. 1) Opět jedna ruská ptákovina s hezkými okamžiky. Chvílemi ani nepoznáte, zda jde o ruský či americký produkt. Film je vyroben podle stokrát provařených receptů. Ne, že by se mi ale kvůli tomu nelíbil._____ 2) Určitě v tom hraje roli 29letý příjemný Maxim Matvejev (novomanžel Saša). ()