BoJack Horseman - Série 6 (2019) (séria)

Výhled na půli cesty dolů (S06E15)

(epizóda)
  • USA The View from Halfway Down

BoJack naváže kontakt s lidmi, se kterými se dřív stýkal. (Netflix)

Remivsremi

Přesně tohle jsou ty epizody, kdy si uvědomíte, že tento seriál je výjimečný. Dokáže zobrazit těžké momenty a i přestože se jedná o animák, je až neskutečně dospělé a lidské. Poslechněte si epizodu až do konce. ()

Arkanoid

Dovoliť si v predposlednej epizóde seriálu surrealizmus je rozhodne odvaha. Sny mi prišli spracované v seriáloch už lepšie, možno by to chcelo viac priestoru, každopádne emóciami nabitá epizóda, ktorá naťahuje zadržiavané informácie až do konca. Kým príde zmierenie. Kým príde zmierenie. A básnička pekná. Hlavne svojím prednesom. ()

ALIENka_

No to si děláte prdel. Tak to ne. Fakt nevím, jak to tvůrci dělaj, že nejmíň jednou za sérii vypustěj takhle úžasnou originální epizodu. Já se z tohohle seriálu fakt poseru, zbejvá jeden díl a všechno je v prdeli. Nekoukejte na tenhle seriál, ztratíte vůli žít. :D Ale tak podle konce to vypadá, že to BoJack aspoň přežil, těžko říct, jestli to je dobře nebo ne, možná by na druhý straně našel konečně klid. (Jo a fakt nejsem ready na příští poslední epizodu, fakt kurva ne!) Hodnocení: 9/10 ()