Diane sice přešla deprese, ale pořád se nemůže dokopat k sepsání pamětí. Za Penny zajdou novináři Paige a Max. (Netflix)

Remivsremi

Diane popsala sama sebe dokonale. A přestože je důležitou součástí seriálu, kdyby se v následujících epizodách vynechala, byl bych více než spokojený. Zaměření epizod na jednotlivé postavy se v poslední sezóně osvědčilo a posunulo seriál zas o něco dál. Tvůrci si s námi hrají a po závěrečně scéně opět trochu předhazují velmi smutný závěr. Přijde nebo se objeví jiskra naděje? ()

ALIENka_

A je to tady! Tomuhle říkám pořádná BoJackácká deprese s ještě víc depresivním koncem. Kurva neříkejte mi, že BoJack umřel, to absolutně v žádným případě neakceptuju. Nicméně Diane konečně dostala nějakou pořádnou samostatnou epizodu, což velmi cením, protože jsem konečně pořádně pochopila její strasti a slasti. Jinak celou epizodu jsem měla nervy napnutý jako prase. Zrovna když jsem si říkala, že BoJack Horseman začíná bejt trochu míň depresivní seriál, je to tady zas a to mi sakra chybělo. Hodnocení: 10/10 ()