BoJack cestuje po celé zemi a setkává se s nejbližšími. Pan Piškot se mezitím vydává na vlastní celostátní turné jako tvář programu boje s depresí. (Netflix)

Kikinn_

"You trying to get from a nothing but u still find nothing" už chápu proč má tak dobré hodnocení. Tahle epizoda se fakt povedla. Všechno dopadlo dobře i přitom že všichni jsou depresivní to je hustý jak lidi když jsou depresivní společně tak se vlastně usmívají. A bojack tu má fakt velkou změnu teďka se začnou dít věci ()

ALIENka_

Byli jste někdy zároveň šťastný a v depresích jak svině? Jestli ne a chystáte se kouknout na tenhle díl, tak gratuluju, právě se to chystáte zažít poprvý. A že je to kurva divnej pocit. Divnej ale dobrej. Všechno to začne tak pěkně depresivně a postupně si každá postava ujasní, co je pro ně v životě důležitý, a dojdou k nějakýmu završení. A co je nejdůležitější, cápek, co vypadá jak Ježíš je už zase zpátky u Princess Carolyn! Hodnocení: 9/10 ()

Remivsremi

Teda, nemám slov. Tohle byla tak nádherná epizoda. Vše do sebe zapadalo. Měl jsem husinu. Jestli bude i zbytek poslední řady pokračovat v podobném duchu, dočkáme se jednoho z nejlepších zakončení dlouho vysílaného seriálu. ()