Na vrcholu nejaktuálnější PR krize dostane princezna Carolyn zlomovou příležitost. BoJack se s Dianinou pomocí konečně postaví důsledkům svých činů. (Netflix)

ALIENka_

To už je zas konec? Já nemůžu uvěřit tomu, že už zbejvá jenom jedna série a pak už je konec. Navždy.. Ok tak teď trochu zase k věci. Skvělej konec pátý série. Todd je zase starej dobrej Todd jak ho známe. Mr. Peanutbutter, jak sám řekl je nositel dobrejch zpráv a to se nejspíš nezmění. Diane už je zase v pohodě a nechová se jak píča, což mě velice těší. Princess Carolyn si konečně ujasnila priority a má vysněný děcko. No a pak je tady BoJack, kterej udělal zásadní rozhodnutí, a to sice dojít si na odvykačku. Kurva nebudu lhát - na šestou sérii mám vysoký očekávání, což sice není nikdy dobrý, ale sakraa po takovejch úžasnejch pěti sériích nemůžete čekat, že si budu myslet, že šestá bude sračka. Ale jestli bude, tak to budu fakt pěkně nasraná. :D Hodnocení: 10/10 ()

LachtanShows

Konce dvou předchozích sezón na mě zapůsobily více, veškeré peripetie kolem show mi na konci přišly už trochu překombinované, naštěstí tu stále byly postranní problémy mezi Mr. Peanutbutterem a Diane nebo Toddovo loučení se svým robotem. ()

PaTeXx

Diane je fakt hrozná kunda a Bojack kvůli ní trošku změkl. Z mého pohledu trošku nečekaný závěr série, do poslední chvíle jsem si myslel, že se Bojack otočí a s lahví vodky zalehne do gauče. Přesto celé toto zakončení série hodnotím velmi pozitivně. ()

panki9922

Tak sa nám BoJack rozhodol konečne čeliť svojim problém s užíváním drog. To, čo ho k tomu dohnalo je v skutku tak silná udalosť, že to musí zlomiť aj koňa. Vrcholom série ale rozhodne ostáva predošlá 11-ta séria. ()