BoJack Horseman - Série 5 (2018) (séria)

Strachy pana Piškota (S05E08)

(epizóda)
  • USA Mr. Peanutbutter's Boos

Fialka se na BoJackově 25. halloweenském večírku dozví hodně o minulosti vztahů pana Piškota a dostane od Diane pár dobrých rad. (Netflix)

Kikinn_

"Ok Its over come next year again" Zase hodně originální epizoda. Začínám si myslet že každá epizoda v druhé polovině s5 je nějak odlišná. Třeba v téhle se díváte na 4 různé doby které se ale odehrávají na stejném místě. Taky se mě líbilo jak mr. peanutbutter se vlastně s Daine úplně nepohádal že pro něj byla ta pravá až to potom zabolí :(. 9/10 ()

ALIENka_

Tak konečně jsem se dozvěděla, jak se Todd dostal k BoJackovi na pohovku, to je mi záhadou už od první série. A musím říct, že mi chybí ty časy, kdy tam ještě přespával, kurva dost mi to chybí. A taky jsem ráda, že zase odkryli trochu příběhu Mr. Peanutbuttera, což je fakt zajímavej cápek a doufám, že dostane ještě nějakou tu pozornost. Odmítám uvěřit, že je fakt tak šťastnej, jak vypadá, protože v tomhle seriálu to nikdy není tak jednoduchý. Hodnocení: 9/10 ()

LachtanShows

To skákání v čase by se mohlo kdekomu zdát nepřehledné, já to ale na BoJackovi naopak naprosto miluju. Zvlášť díky tomu, jak se satiricky věnuje filmovému šoubyznysu a já si můžu užít spousty narážek, které by obyčejný smrtelník, který filmům tolik neholduje, neměl šanci pochopit. ()

PaTeXx

Nějak jsem si začal zvykat, že se děj bude točit jen kolem BoJacka (ještě pár epizod zpátky to tomu fakt bylo), a horkotěžko se srovnávám s faktem, že v seriálu jsou i další postavy. Dnes byl v hlavní roli Mr. PB (a jeho čtyři dvacítky) a taková pecka to nebyla. ()