V roce 1963 se mladá prominentka Beatrice Sugarmanová setká se vzpurným Vaječňákem Horsemanem na svém debutantském večírku. (Netflix)

regressiv

Neviem, či som niekedy videl niečo geniálnejšie ako je táto epizóda. Dokonalé vyvrcholenie dokonalej série dokonalého seriálu. Bojack je skutočný masterpiece medzi animovanými seriálmi. Pozerať ho je miestami ťažké a častokrát je viac depresívny ako zábavný. Aj tak vás to ale z nejakého dôvodu stále núti pozrieť si ďalší diel a pokračovať. Metafora na ľudský život. ()

TomasMarlen

Co to ku*va bylo? :D :D sem se málem rozbrečel nad epizodou animáku, kterej sem původně plánoval jenom jako další generickou kulisu k práci a teď tohle? Jako by nestačilo když se ufetovala Sarah Lynn xD Šílený xD a jestli je pravda jak se říká, že Peterovi Griffinovi nebo Homeru Simpsonovi by na obrazovce neprošla ani třetina z toho co si můžou dovolit jako animováný postavičky oproti hercům z masa a kostí :D tak asi podle tohohle vzorce bylo v BoJacku Horsemanovi ještě zapotřebí nahradit polovinu animovanýho castingu zvířecíma alter-egama aby tak odvedli alespon čast pozornosti diváků od toho maasakru co běží na pozadí :D BTW: nebylo by vtipny kdyby tohle celý původně začalo jako vysněnej Waksbergův AAA projekt - Hraný, desetidilný psychosarkasticky drama ve stylu bratru Coenu - ale protože už něco podobnýho s Duchovnym beželo na Showtime tak se z toho díky neunavný kočičí práci všemožnejch agentů a manažerů nakonec stal animák kde je hlavní postava mluvící kun :D a je to Super :D ()

Algernons

Jedna z nejlepších seriálových epizod všech dob! Tak silný po vypravěčské a animační stránce, hrátky s vnímáním minulosti a vzpomínek, rozmazané tváře a jedna tvář na kterou se chce zapomenout nasílně přeškrtaná. Brávurně odvyprávěné takto silné témata o rodičovství, vyčitkách, potratu a adopci... nemluvě o bříměti žen, zvzlášť v dobách minulých. Neskutečná síla, která opravdu řeže hluboko! Ten perfektní konec epizody mě bude strašit a pronásledovat ještě dlouho! ()

ALIENka_

A kurva, tak tohle bylo silný. Nejsilnější epizoda zatím. Vysála ze mě totálně všechnu pozitivní energii, která mi ještě zbyla, což, když se zamyslím, kolik dnů v kuse už jsem strávila nad tímhle seriálem, sice moc nebylo, ale i tak. Sakra je šílený, kolik věcí člověk zdědí po rodičích a kolik traumat si odnese z dětství, který se s ním pak táhnout celej život. A na BoJackovi je tohle krásně (Měla bych říkat krásně? To se k tomu moc nehodí. Spíš strašně.) vidět. Ježiš to je pěkně děsivý, když nad tím tak přemejšlím. Každopádně ta poslední scéna s jeho mámou byla po tý celý drsný epizodě zvláštně uklidňující a nějak mám pocit, že to dalo uspokojující uzavření jejich vztahu. Hodnocení: 10/10 ()