V roce 2007 najde princezna Carolyn pro BoJacka nový projekt, Diane se v práci v kavárně seznámí s panem Piškotem a Todd políbí holku. (Netflix)

ALIENka_

Menší výlet do minulosti zlatýho roku 2007, kdy si všichni ještě psali přes Myspace, Todd si ještě nezabral svoje místečko na gauči u BoJacka doma a místo toho objevoval krásy opačnýho pohlaví a Diane s Mr. Peanutbutterem nechodili na manželský terapie. BoJack pracuje na novým odvážnějším seriálu, kterej vypadá skvěle, ale vlastně skončí jako absolutní výmrd. Hodnocení: 7/10 ()

Arkanoid

Príjemná nostalgia nepoznaných dielov mozaiky životov hlavných hrdinov, no mohlo to byť aj lepšie. Najviac baví Bojackov a Carolynin part, zoznámenie Diane s Mr. Peanutbutterom je zaujímavé, no slabšie a Toddov príbeh nakoniec vyšumí dostratena. ()

• Osoba menom Justin, o ktorej hovorí Jessica Biel v scénach v kaviarni s pánom Peanutbutterom, je Justin Timberlake, ktorý je v skutočnom živote ženatý s Jessicou Biel. (Pat.Ko)
  • Pán Peanutbutter povedal: "Michael Vick mi dal veľmi zvláštnu ponuku." Ide o odkaz na škandál z roku 2007, v ktorom boli Vick a ďalší štyria muži odsúdení za psie zápasy. (Pat.Ko)