Diane si při propagaci BoJackovy knížky pustí pusu na špacír a ohrozí tak novou show pana Piškota. Todd se zaplete do mezinárodních záležitostí. (Netflix)

PaTeXx

Jsem nesmírně zvědavý, jak si náš páreček povede, když bude chvilku od sebe. Jak jsem minule pochvaloval Diane za její dospělost, tak dnes se ukázalo i to, co mě na ní sere. Do Hanka se jen tak nepopichuje! ()

ALIENka_

Konečně taky dostal Mr. Peanutbutter víc prostoru pro trochu toho character developmentu, kterej si rozhodně zaslouží a těším se jak svině, co se z něj nakonec vyklube. Protože sakra tyhle scénaristi, když se do něčeho pustěj, big things are about to happen. Hodnocení: 8/10 ()

• Sendvičové sušienky Joe-Joe, ktoré Hannity ponúka Diane, sú skutočným produktom Trader Joe's. (Pat.Ko)
  • Keď Todda vyhodia z okna a takisto, keď sa rozpráva s Diane a Bojackom, môžete vidieť na Toddovej pravej ruke, že má tetovanie s nápisom "LATIN KINGS". Toto tetovanie pochádza z predchádzajúcej epizódy, keď bol vo väzení a patril do gangu Latin Kings. (Pat.Ko)