Když panu Piškotovi zemře agent, princezna Carolyn zavětří příležitost. BoJack vyzná Wandě lásku a pak začne vyšilovat. (Netflix)

ALIENka_

Všem doporučuju kouknout se na BoJacka, když je váš den fakt na hovno. Sice se potom budete cejtit ještě víc na hovno, protože se ztotožníte s charakterem kohokoliv v tomhle seriálu, kdo má stejně na hovno život jako vy (takže vlastně skoro každá postava), ale sakra se vám uleví, protože aspoň postavy ve fiktivním seriálu, kde polovina z nich jsou zvířata se cejtí stejně na dně jako vy, z čehož vlastně nakonec máte takový divný uspokojení a můžete jít spát s lehčí hlavou. Dávalo tohle smysl? Pravděpodobně ne. Hodnocení: 10/10 ()

honajz2

Tak tady s tím končím. Sice to nebyla špatná epizoda, pár povedených vtipných scén tam je a osudy postav se konečně zase někam hnou, ale stejně z ní mám dost průměrný dojem. Moc to nefungovalo jako drama, moc to nefungovalo ani jako komedie a jako mix obojího to na mě prostě... taky moc nefunguje. Ačkoli ,teď už z toho je spíš sitcom, který sem tam zahraje na vážnější strunu a všichni z toho dělají bůhvíco. A ani po 19 epizodách ten svět pořád nedokážu brát vážně a ani jsem si nedokázal oblíbit nějakou z postav. Evidentně to není zrovna seriál pro mě, tušil jsem to už od začátku a je trošku zázrak, že jsem se dostal až sem. Ale tak proč ne, špatné to není, své fanoušky si to našlo... jen tomu hypu doteď pořád nerozumím. 3* ()

• Bojack nazval Diane "magnificent bastard" ("veľkolepý bastard"). Je to odkaz na film Patton (1970). (Pat.Ko)
  • Rutabaga má vo svojej kancelárii obrázok odkazujúci na detskú knihu "Good Night Moon". (Pat.Ko)